Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan lépnétek? Lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan lépnétek? Lehet félreértem vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 hónapja voltam fodrásznál, várakoztam, hogy sorra kerüljek, a fodrászom kis fiatal lány volt kb. 20 körüli (21 vagyok), mikor meglátott mintha kicsit így lesokkolt volna, 5 mp-ig csak nézett és nem szólt semmit, bemutatkozott stb.. megmosta a hajam, utána előre ment, hogy megmutassa hova üljek, de közben is a türköből még nézett(vagy azt nézte, hogy holvagyokmárdelassúvagy, vagy csak úgy nemtudom :D )

Mivel fodrász így nyílván nézett, de ez nekem másféle "nézésnek" tűnt, de annyiba hagytam a dolgot akkor.. Ma visszamentem ugyan oda, a recepcióshoz bejelentkeztem, ez a bizonyos lány is ott ült, mikor meglátott megint csak bámult rám, aztán elnézett, mert ránéztem, utána megint nézett, ő vágta a hajam megint, kicsit ügyetlenkedett, elejtett dolgokat, kapkodott is kicsit.. Beszélni sajnos nem beszélgettünk mert Én alapból nem vagyok beszédes ha többen vannak egy helyen, így nem tudok róla semmit csak a keresztnevét :D Nagyon szimpatikusnak tűnt úgy, hogy csak kicsit beszéltünk, viszont nem tudom, hogyan ismerhetném meg jobban.. Menjek vissza és kérjem el a számát? Gondoltam rá megvárom miután bezár a fodrászat, de lehet valami beteg állatnak hinne aki rá vadászik :D Ti hogyan lépnétek? Nem akarok várni még egy hónapot míg megnő a hajam.. Szóval valahogy oda kéne menni,csak tartok tőle, hogy félreértettem az egészet.. :D



2017. ápr. 4. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy . Lépj ha akarsz.
2017. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos:D ha tényleg így történt ahogy leirtad akkor szerintem biztos hogy bejössz neki bár ez az ügyetlenkedés dolog nem olyan nagy dolog lehet hogy alapból ügyetlen ( de lehet hogy csak magamból indulok ki:D) szerintem nincs veszteni valód ha felkeresed és megmondod neki hogy szimpatikus számodra és hogy szeretnéd megismerem. Egyszer élünk:D
2017. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megvárnám míg megnő a hajam, és akkor mennék el megint, lehetőleg zárás előtt, utolsóként (akkor kevesebben is vannak). Ott közvetlenebb lennék vele, beszélgetést kezdeményeznék, bókolnék neki, és ha vevő rá akkor elhívnám, munka utánra egy italra.

Mert az valóban furcsa lenne, hogy "szia, 1,5 hónappal ezelőtt megmostad a hajam, amúgy ráérsz ma este?"..:D

2017. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, várni nem igazán szeretnék, ki tudja mi lesz 1,5 hónap múlva, már bánom, hogy nem ragadtam meg az alkalmat ma pl..

De simán visszamennék, csak hát mit mondhatnék.. :D "Tegnap levágtad a hajam,csak sietnem kellett így elfelejtettem megkérdezni a neved, meg, hogy ráérnél-e valamikor meginni valamit".. :D

2017. ápr. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!