Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most tetszem neki? ;- (

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki? ;- (

Figyelt kérdés

Néha járok lovagolni a barátnőimmel,és ott vAn 1 fiu ,folyton piszkál de nem úgy hogy rosszul essen csak ugy hogy idegesitsen,és a lovával ( kanca) folyton beáll a mén lovam mellé a mén persze ilyenkor elkezd ágaskodni meg bakolni ,és megkérem hogy ne csinálja azert is tovább csinálja:-S az oktatom meg rohog rajta ,

a baratnoimnel ugy erzem hogy mar probalkozott,.mert az egyikre folyton irogat hogy mikor meg lovagolni a másiknak meg telen megfogta a kezét arra hivatkozva hogy majdnrm elesett. Ha rossz napom van és olyan lovat kapok amit nem igazan szeretek... mondja hogy ne feljek meg mutatja hogy mit hogyan csináljak, amm most igy nem igazán tudom mit higgyek lehet én vagyok csak ilyen de minnél jobban érzem ezt hogy ezt csinálja annál jobban utálom de kezdem megszeretni is , nem csak barátilag. :-s

fuuu de rossz eztmost igy kimodani ...

a viszonyunk eddig elég baráti mert iszunk egymás üvegéből meg ilydnek .az volt meg az otletem hogy mondjuk elhibom egy "titkos" randira hogy pl a baratnoim es o elotte megkerdezem hogy nrm e akar vki eljonni vlm futni és a baratnoim majd ugyis mondják hogy nem és akkor majd esetleg megkérem a baratnom h javasolja h menjunk el egyutt és igy majd alakul...vagy egyszeruen csak majd megkerdem es ga tetszekneki ugyis mondja h en elmegyek nem?vagy kérnék még ilyen otlrteket és velemenyt

ui. Bocsia helyesirasi hibákért. És eloreis koszi .


2017. máj. 3. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalan tetszem neki? Pls gyors valaszokat 15 l
2017. máj. 3. 17:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem tetszel neki,az jo otlet amit irtal,h elhivod valahova!Sok sikert! ;)

14/L

2017. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vanessza0000 válasza:
Szerintem szuper ötlet ez a futás címszós titkos randi mindenképp próbáld meg sztem is bejössz neki ;)
2017. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi holnap ugyis megyek lovazni es akk megkerdem es majd irok h mi lett
2017. máj. 3. 19:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Várom a további ötleteket kommenteket
2017. máj. 3. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
na vegul mi lett a vege erdekelne ha nem gond?
2017. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh hát aztmondta hogy ő nemfog velem eljönni futni :-)
2017. máj. 6. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!