Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ázsiai férfiak vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ázsiai férfiak vannak akiknek bejönnek? Könnyebben tudnak ismerkedni vagy nehezebben?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a fiatalabb korosztályban vannak azok a lányok, akik odavannak az ázsiai kultúráért (manga, zene, stb.) és abban a korosztályban illetve körben biztosan könnyebb, de (mivel felnőtt párkapcsolatokban írok) a nők esetében mi a helyzet?

Ez nem társkereső kérdés.


2015. nov. 25. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
20 as éveiben lévő lányokra gondolsz? ismerek párat aki odáig van az ázsiai pasikért :D
2015. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig is odavoltam a "viking harcos" típusú férfiakért, mégis egy ázsiai fiúval járok.

Neki személy szerint nagyon nehezen ment az ismerkedés, 20 éves volt mikor megismerkedtünk és én vagyok az első barátnője.

2015. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, erre a korosztályra gondolok.

Én például úgy vettem észre, hogy ez egy letűnt jelenség. Kb. mintha idővel kinőtték volna azt a korszakot.

2015. nov. 25. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább magyar férfivel ismerkedek, akivel nincsenek akkora kulturális eltérések. Meg ők jobban be is jönnek.
2015. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 alatt minden második csajnak... animék káros hatása.
2015. nov. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szóval a kulturális különbségek miatt nehezebben.

Mi a helyzet a 2. generációsokkal?

2015. nov. 25. 23:41
 7/8 Missi_Key ***** válasza:
jaja..mi 20-asok is nézünk animéket ^.^
2015. nov. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Koreában tanulok, ez előtt nem érdekeltek az ázsiai fiúk (mondjuk volt egy rövid kapcsolatom egy magyarországon élő kínai sráccal), viszont most már a 2. koreai barátommal vagyok együtt, rá lehet szokni. :) Mivel jól öltözködnek és igényesek számomra nagyon vonzóak, eleinte picit szorongtam hogy esetleg szőrösebb a karom mint az ővéik, vagy h nem vagyok olyan pici és törékeny mint az ottani lányok, de nem kell túl görcsölni... ugyanolyan férfiak :)) csak lazán és barátságosan, érdeklődj a kultúrája iránt, főzz neki jókat és nyert ügyed van ;)
2016. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!