Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi nem a városban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi nem a városban hanem a fiúnál?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fórumon egy sráccal,beszélgettünk már neten 1-2 hónapig,és azt szeretné hogy az első randink nála legyen,én kicsit furcsának tartom ezt,pláne hogy én még szűz vagyok,és azért egyből az ő házába talizni...Vagy csak túlreagálom?

18L,17F



2017. máj. 8. 09:26
1 2 3
 11/23 papagenou ***** válasza:
100%

a véleményünket kérdezted. megmondtuk, méghozzá szerintem normálisan. nem szabad első randin felmenni valakihez, amíg nem találkoztok először előben. ha ennek ellenére menni akarsz, az a te dolgod.

s az, hogy telefonon hívogat, még mindig nem jelenti, hogy minden rendben van. a saját érdekedben mondjuk, hogy ne tedd.

menjetek el kávézni, mozizni stb stb. ha minden rendben, akkor legközelebb felmehetsz hozzá, ha nagyon akarsz, de jobb nem elsietni s várni ezzel 3-4 alkalmat akár.

2017. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#6: El se hiszed,mikre képes egy pasi a szexért. Még annyi telefonálásra is.
2017. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Netes beszélgetés után (1 hónap) nem a fiúhoz mentem fel, hanem ő utazott le több(!) napra hozzám, szóval van mikor ez működik. Na de lelki társak voltunk, most pedig hatalmas szerelem, szóval lehet csak mázlim volt. :D
2017. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 papagenou ***** válasza:
13-as. ennek örülök, de neked mázlid volt, hogy nem egy pszichopatát fogtál ki :D s lehet h a kérdező ismerőse is egy áldott jó gyerek. de nem árt egy kicsit elővigyázatosnak lenni... s tényleg nem csak arról van szó, hogy felvisz majd és lefektet, ez kb csak a legjobb ami történhet... vagy legalább legyen nálatok ilyenkor paprikaspray vagy valami. ne legyetek felelőtlenek! :)
2017. máj. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Maximum megeröszakol... ne legyél ostoba!
2017. máj. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Miért erőszakolna meg?Nem zárkózom el én sem az intimitástól,max vaginális nem lesz,de van más módszer is.
2017. máj. 10. 10:59
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#16: Les.zopnál egy olyan embert, akivel még nem is találkoztál élőben, rögtön első alkalommal? Ráadásul szűzen.

Szomorú,hogy vannak ilyen lányok. Ezzel mindent elmondtam. Ilyen könnyen kapható lányok nem is kellenének kapcsolatra.

2017. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Lassan 20 éves leszek,az lenne már a csoda ha nem kívánnám ezeket...Ezt a könnyen kapható dolgot mondd azoknak akik 14 évesen már didzkózgatnak.
2017. máj. 11. 10:44
 19/23 anonim ***** válasza:

#18: A 18 nem majdnem 20. De ez tök mindegy.

Amire te készülsz, ilyet csak a ri.bancok csinálnak. Az pedig nem korfüggő. Márpedig ez könnyen kapható viselkedés.

2017. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Tök mindgy hogy telefonon jópofizik vagy élőben hónapokat,a végkimenetel úgy is ez lesz,és egyáltalán nem rib.anc az a nő aki szeret szexelni,és hamar teszi ezt,ezt csak a veszűkűlt látókörű bunkók látják így.Ha pénzért vagy drága dolgokétt adnám magam,akkor lenne alapja.
2017. máj. 11. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!