Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi nem a városban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi nem a városban hanem a fiúnál?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fórumon egy sráccal,beszélgettünk már neten 1-2 hónapig,és azt szeretné hogy az első randink nála legyen,én kicsit furcsának tartom ezt,pláne hogy én még szűz vagyok,és azért egyből az ő házába talizni...Vagy csak túlreagálom?

18L,17F



2017. máj. 8. 09:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20:"egyáltalán nem rib.anc az a nő aki szeret szexelni,és hamar teszi ezt,"

Attól,hogy te így gondolod még nem így van. Mi férfiak szeretjük,ha egy nő nehezebben kapható. Az ilyen lányokat, mint amiről te beszélsz, addig szeretjük, még elélvezünk tőle. Persze biztos vannak kivételek.

Ha te 18 éveesen szűzen szexelni vagy orálozni akarsz először,ám tedd, de ne várd,hogy bárki ezt megtapsolja.

Te nem tudod,hogy megy ez az egész. A felek randiznak egymással párszor, majd összejönnek aztán majd kialakul. Főleg ha szűz az egyik, nem veti magát bele rögtön semmibe. Persze minél idősebb az ember, annál kevésbé megy ez így....nézve a gondolkodásodat, te csak jogilag vagy 18, agyilag messze ettől.

Sajnos nem sikerült kimagyarázni magad.

2017. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szóval r*b*nc az a nő aki szeret szexelni és sokat szexel(ne),értem.De kérlek ne általánosíts a "mi férfiak" jelzővel,mert nem minden férfi a múltban él ahol büntették az olyet,ill nem minden férfi diszkriminál nem alapján valakit e-miatt,ritka ostoba aki azért r*b*ncoz le valakit mert sokat szexel vagy mert nagyon szeret,szerencsére az én esélyesemnek ennél valamivel több esze van..
2017. máj. 11. 18:03
 23/23 anonim ***** válasza:

#22: "Szóval r*b*nc az a nő aki szeret szexelni és sokat szexel(ne),értem."

Nem! Továbbra sem érted. Az ri.banc, aki könnyen adja magát. Te pedig pontosan erre készülsz.

Milyen esélyesről beszélsz? Az embert élőben kell megismerni. :D


Mellesleg minek játszod itt a félénk kislányt? A kérdésed erről szól. Jujj, mi fog történni a fiú lakásán? Vajon szexelni hív fel? Hát nem krv.ára mindegy, ha úgysem utasítanád vissza?

Vagy mitől parázol?


Az a baj,hogy sértésnek vetted az igazságot.

Továbbra sem sértésből: Csak olvass a szexről. A felfogásod egy gyerekkel egyenlő.

2017. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!