Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nektek baj ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek baj ha egy lány nagyon okos?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nem vagyok rusnya, (szemüvegem van, de azt mondják jól áll👓), csak okos, de valamiért a fiúk messze elkerülnek. :/ nem vagyok se bunkó,se nagyképű, se tudálékos,se stréber. Tényleg minden fiút taszít,vagy csak a környezetemben vannak ilyen fiúk? Elsősorban 13-14-15 éves fiúk véleményére vok kíváncsi,de nem baj ha idősebb.


Ja és nem pasizni akarok csak zavar,hogy így kerülnek, beszélgetni se beszélgetnek nagyon velem.


Képet nem küldök,se nyilvánosan, se privibe.


Köszönöm az értelmes válaszokat, mindenkinek megy a zöld. :)



2017. máj. 14. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ilyesmi lány vagyok, és sajnos azt tudom mondani, hogy igen, van jópár ilyen fiú, aki nem bírja elviselbi, hogy a lány okos. De őszintén, ezek a fiúk nekem se kellennének/kellettek. De szerencsére nem minden fiú ilyen, vannak normálisak is, ugyanúgy ahogy nem minden lány plázacica. Találni fogsz olyan fiút, aki értékelni fogja az eszedet hidd el, lehet tovább tart, de ne menj bele kapcsolatba olyan fiúval aki miatt másmilyennek kell lenned. Nekem is 18 évembe telt, de végül találtam olyan fiút, aki szereti hogy okos vagyok, és akivel tudok normálisan beszélgetni, értelmesen vitázni.
2017. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj ilyen korban a legtöbb fiú hülye (vannak kivételek).
2017. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

14 vagy? És okos? :DdD


Tudod, az okosság nem csak abból áll, hogy te tudod, hogy valamilyen bogárnak kitinpáncélja van, meg tudod az xy verset.. ezt lexikális tudásnak nevezik, ami semmit sem ér szinte... legalábbis addig, amíg nem minimum középiskolában / egyetemen tanulod.


A NAGYON OKOS meg főleg messze állhat tőled, főleg mert ezt te magad állítod magadról, másrészt nagyon kevés ember van, aki tényleg NAGYON OKOS :)

2017. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem gond. 18 vagyok fiú és én is szemüveges és nem a legjobb képű . De attól még daliás harcos vagyok . Mindent megteszek ha kell és küzdök addig ameddig kell. És én nem követem a swegesedést normális családban élek és ilyesmik. Itt s kivétel bocsánat gyerekek . Sőt katona is vagyok csak nem a frontra vonulok ki gyilkolni hanem hirvivő vagyok. De tudok zongorázni meg ilyenek.
2017. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elegem van a hülye kérdésekből! Zavaró basszus, szerinted? Minden pasi, ismétlem: MINDEN PASI a hülyékre bukik. Gondolkozz már el egy picit mielött ki írod a kérdést.....
2017. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz mindbenben okos.Az okosságba beletartozik, hogy mindenhez logikusan állsz hozzá, el tudod képzelni s feltérképezni a dolgokat más szemszögéből, a monológból amit ide leírtál nem mondanálak okosnak, de te tudod.

L

2017. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Általában a legtöbb fiú/férfi nem szereti azt ha a lány/nő okosabb nála mert ettől azt érzik hogy ők lejjebb vannak, és valószínű ezért kerülnek téged.

Én barátnőm azért tette régen a buta lányt mert félt attól hogy kerülni fogom, pedig nem sokáig tudta leplezni hogy ő okosabb nálam, de a lelkére beszéltem hogy ez engem cseppet sem zavar.

2017. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szeretjük az okos lányokat:D
2017. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! ☺
2017. máj. 14. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Már én úgy válaszolok mint te.
2017. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!