Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mit akar egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar egy fiú, ha ezeket csinálja?

Figyelt kérdés
Ölelget úgy, hogy a derekamnál összekulcsolja a kezét, úgy sétálunk,hogy belékarolok..megpuszilta már a vállamat is,de néha pacsit ad vagy ilyen "fiús öklös pacsit". Nem értem,hogy egyszer miért így,máskor miért úgy viselkedik ?
2017. máj. 14. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Te a barátaidat nem szoktad megölelni? Nem szoktad őket megpuszilni? Ugyan már...
2017. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LubbockSan ***** válasza:

Első, gyanítom levehető volt hogy akkor közeledni akart, fiuk nem nagyon puszilgatjak lany baratok vallat (tudtommal)


Szerintem bizonytalan kicsit, vagy csak egyszerre vagy neki barat es kicsit tobb is, ami nem rossz dolog. Szerintem akkor csak kicsit jatekos/szorakozott es poenkodva csinalja ezeket. Vagy meno anynak tart es azert. Nekem ezek jutnak eszembe errol.

2017. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahj semmit... Amit felsoroltál az elején, olyat nem csinálunk olyan lánnyal, aki nem jön be.
2017. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy van esély arra, hogy közeledni szeretne. Bár az én szavam ilyen ügyben nem sokat ér, mert az egyik lánybarátommal osztálykiránduláson egész este egymás fejét simogattuk a vízpart mellet!
2017. máj. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!