Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közöljem a csajnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a csajnak hogy nem a barátnőjére vagyok kíványcsi hanem rá? 17/f

Figyelt kérdés
Elhívtam egy csajt randizni. Erre pofátlanul meghivatta magát a csajnak a barátnője. A csaj mondta hogy a barátnője is elszeretne jönni. Nem akarok bunkó lenni, de ezt hogy lehet neki szépen elmondani. Teszek róla hogy a barátnőd mit szeretne, nem a barátnődet szeretném megismerni hanem téged.
2017. máj. 28. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a csaj hivta el direkt, mert nem akar veled kettesben lenni :D
2017. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány barátnője is jön, akkor ez a "randi", csak a te részedről "randi", egyértelműen nem adtad rendes a lány tudtára, hogy mik is a szándékaid, szóval szerintem nem gondolja azt , hogy randira mentek, mert akkor ő se menne bele harmadik személyel, ha meg tényleges elhangzott a randi szó, akkor meg nem akarja hogy randi legyen és ezért engedte a barátnőjének, hogy jöjjön.
2017. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam, nagyon beteg.
2017. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csajnak a barátnője a te barátnőd is....(?):D
2017. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lehet hármasban akarják csinálni, mé nem jó neked? Ezeknek a mai fiataloknak semmi sem jó, nahát
2017. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy a lány is tudja e azt hogy az egy randi akarna lenni? Ha nem, akkor nem csodálkozom a dolgon :D
2017. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol velem történt hasonló, de nem is tudom hogyan került oda a barátnője, csak közölte a lány, hogy akkor a barátnő is. Ja és igen, egy "nem akarok barátot" lett a vége :D Szóval lehet hogy nem tetszel neki annyira, azért kell a harmadik is. De azt mondhatod neki, hogy tényleg őt szeretnéd megismerni, nem a barátnőjét.
2017. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!