Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhívtok egy lányt randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívtok egy lányt randira és a lány benne van, de nem ér rögtön rá, akkor mennyi nap a max amennyit tudtok rá várni?

Figyelt kérdés

Nyilván attól is függ mennyire fontos nektek. Úgyhogy ha kérhetem külön írjátok le, hogy

- ha csak szexre kell a csaj akkor mennyit,

- ha a személyisége is megfogott akkor mennyit,

- ha teljesen belé vagytok zúgva akkor mennyit vártok rá.

Vannak nagyon elfoglalt, illetve nagyon nehezen megnyíló félénk, csendes lányok, akiknek akár egy hónap is beletelik mire rászánják magukat egy találkozóra, akármennyire is tetszik nekik a srác. Emellett persze vannak olyanok is akik csak az egójukat növelik azáltal, h végre felfigyelt rájuk valakik, nehéz kiszűrni.


2016. jún. 24. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan érdekel egy lány, akkor nem sietek sehová:)
2016. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy hónap?

nekem az már nagyon soknak tűnik

2016. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ér rá rögtön, de mond egy időpontot, mondjuk max (de nagyon max, mondjuk ha elmegy valahova több napra, ilyenek) 2 héten belül akkor rendben van.Ha viszont nekem kell keresnem, akkor a 3. visszautasított időpontnál kérdezem meg, hogy akkor mond-e valamit mikor jó neki.Ha nem mond, akkor nem várok többet :D
2016. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még csak randira hívom a lányt, akkor valószínûleg nem nagyon ismerem még, pont ezért hívom el randira, hogy jobban megismerjem. Ebbôl adódóan max szimpatikus lehet nekem, de fontos nem.


Ennek megfelelôen ha azt látom, hogy a szimpátia és érdeklôdés nem kölcsönös, akkor annyi volt.

Ha valami miatt nem tudunk még találkozni, és ennek az okát korrektül, egyenesen elmondja, és emellett érzékelem azt, hogy ô is komolyan gondolja ezt az ismerkedést, akkor hajlandó vagyok valamennyit várni.

De ha nem látom rajta, hogy ô is nagyon akarja, csak még nem alkalmas számára a dolog, akkor nem vesztegetem a saját idômet.

2016. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!