Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok, hogyan vélekedtek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogyan vélekedtek az okos, nehezen megkapható lányokról?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a csaj jól néz ki, de átlátja a dolgokat, és nehéz meghódítani. Senki nem próbálkozna nála? Mert manapság ez a megszokott, könnyen ágyba vihető lányok nagyobb népszerűségnek örvendenek.

2017. jún. 7. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti szívemet lelkemet beleadnám hogy megkapjam.
2017. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne a megyében egy ilyen lány...
2017. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy Yagami Light vagy L szinten van az inteligenciája, és alacsonyabb,fiatalabb és félénk is, akkir perfekt. ;)
2017. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Völgyzugolyban biztos van ilyen lány.
2017. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Haha, én okosnak tartom magam, alacsony vagyok és még félénk is. De sajnos a környezetemben lévő fiúk, nem vesznek észre, ha nem vagy egy szépség.

Kérdező, neked meg azt üzenem, hogy teperj, megéri. :)

2017. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kár hogy nagyon kevés ilyen lány van. A környezetemben volt is egy ilyen lány akit így ismertem meg, és eleinte nagyon kedves is volt, mások szerint nem volt túl szép de mellé "sok értelem" társult. Én is próbálkoztam nála, nagyon szerettem, de mivel megunta hogy nem tartozik a menők közé ezért stílust váltott. Ma már ugyan olyan mint az összes többi tini 0 egyéniséggel. Azóta elég sokan hajtanak rá.

Szóval nagyon szeretnék már egy ilyen lányt, de ő minden önbizalmamat elvette, ezért már nem is merek próbálkozni olyan lányoknál akikről a kérdés első fele szól, átlagos embereknél meg inkább nem is próbálkozok.

2017. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen lányokat, de sajnos nagyon kevés van belőlük. "de átlátja a dolgokat, és nehéz meghódítani." Ez pontosan mit takar? Ha azt hogy nem rakja szét első randin a lábát, de még a másodikon se, az teljesen oké, de hogyha túlzottan közömbös, és nem tesz semmi utalást arra, hogy érdemes próbálkoznom, az nem túl jó.
2017. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ácsi, itt valami felfogásbeli probléma van.

A lányok szerepe nem az, hogy akadályokat gördítsenek a fiúk elé, mint egy akadálypályán.

Egy okos lány felméri azt, hogy összeillik-e a jelölttel, és e szerint cselekszik. Ez persze beletelhet némi időbe, és addig is sok mindent csinálnak együtt.

De ez nem azt jelenti, hogy "nehezen" kapható meg, csak azt, hogy jól tájékozódik.

2017. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ohh,hát én szerencsére pont találtam egy ilyen lányt :D..Intelligens,alacsony,19 éves,fe kb 14-nek néz ki,es aranyos stb,kedves..Elmondom neked h imádjak ha olyasmivel foglalkozol amivel a tobbseg nem..es pl Rubik-kocka😃..es inelegenciahoz,inelegenciat illessz ossze,az okos csaj oda lesz érte,ha totál hasonloak vagytok.Nem lesz nehéz velszedned,főleg ha te is hasonló téren vagy más mint a tobbiek..pl jobban hssznalod az eszed,es mint pl én,szánok idot a kockára :)
2017. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok, mindenki ezt mondja, minden fiú/lány haverom, ismerősöm.

Pont ezért nem kellek senkinek.

2017. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!