Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon dagadt vagyok, fiúk? :- (

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon dagadt vagyok, fiúk? :- (

Figyelt kérdés

166 centimhez már 90 kilóra "sikerült" felhíznom.

Előfordulhat, hogy valaki így is szépnek lát?


17/L



2017. jún. 22. 14:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Valakinek tuti, hogy igy is tetszel. De azert brobalj meg egeszsegesen etkezni. Ez betegseg miatt van, vagy egysueruen nem tudsz a kajaval leallni?
2017. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Látom téged zavar, gyere edzünk :D
2017. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Ez elég szép súly. Úgy hogy téged is zavar , mert azért irtad ide ki.

Abba gondolj bele hogy ezután mi lesz, ha már nagyon fiatalom sok vagy.

2017. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Változtass az étrendeden, ez az egészségedre rovására is mehet. Kezdd az üdítők, édességek, péksütemények kiiktatásával, és kis mozgásokkal. (Lift helyett lépcső mindig, 2-3 megállóval szállj le korábban buszról, és sétálj be suliba stb.)
2017. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

"Előfordulhat, hogy valaki így is szépnek lát?"


Igen, lehetséges, hisz az ízlések sokfélék, de azért abban biztos lehetsz, hogy a legtöbb ember rémisztően kövérnek lát.

2017. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Biztos van olyan akinek bejönnél.. Ha nemvagy magaddal megelégedve akkor próbálj fogyni mert más nemfog helyetted,csakis te rajtad múlik 19F
2017. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
sok sikert a fogyozashoz ;)
2017. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen és igen, de azért jobb ha fogyni kezdesz.
2017. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Huu énis 166 centi vagyok xd

Hát ez egy picit sok, és tényleg jót tennél magadnak, ha picit megpróbálnál lefogyni. Persze, ha nem akarsz, senki nem kötelez rá. Így is láthatunk vonzónak, vagy szépnek.

2017. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%

Akkor most én leszek itt az első, aki azt mondja, hogy nem vagy dagadt :D. Sokan talán engem néznek itt a feketeshöggűnek, de a lényeg, hogy Te szeresd és elfogadd magad. Részemről teljesen oké hogyha egy lányon van mit fogni, 90 kiló nem sok, még hízhatnál is. Voltam már sok 120-130 kilós lánnyal, tehát rendesen "elhízottnak" tekinthetőkkel, ők sem voltak betegek, sem semmi káruk nem származott a túlsúlyból, kivéve hogy nem olyan könnyű ruhát találni :D. Ha szeretnél beszélni róla, nyugodtan írj.

25/F

2017. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!