Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon dagadt vagyok, fiúk? :- (

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon dagadt vagyok, fiúk? :- (

Figyelt kérdés

166 centimhez már 90 kilóra "sikerült" felhíznom.

Előfordulhat, hogy valaki így is szépnek lát?


17/L



2017. jún. 22. 14:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%

igen előfordulhat :)

de ha nem érzed így jol magad mért nem változtatsz?? :) test mozgás meg az étkezesi szokásaidon változtass :) kevesebb édesség és kevesebb cukros üditő pl cola :)

nem muszáj sokkal kevesebbet enned :) csak pl étkezz egy nap 5-6 alkalommal de valamivel kevesebb adagokat :) persze próbáld ugy hogy adott időbe :) pl 7kor reggeli, 10 kor még eszel valamit utána 12/13 kor ebéd, 15 kor uzsi, 17kor megint, meg ha éhes leszel este még eszel valami könnyű diétásat :)

rostba gazdag ételeket egyél igyál több vizet :) nap 3-4 liter :)

zöldség, gyümölcsöt kétpofára :D lehetőleg cukor nélkül :)

és ha el kezdesz fogyni javulni fog a közérzeted is :)

de ha jól érzed igy magad ne foglalkozz másokkal :) az a lényeg hogy te jól érezd magad :)

sok sikert! :)

2017. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

jah előfordulhat

nekem bejönne ha mint ember is jó vagy

21f

2017. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
42%
Valakinek így is tetszel, de nem ártana fogyni egy 10-20kg-t mert a végén rámegy az egészséged.:)
2017. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenél. Én szeretem a duci lányokat. Lenne kedved beszélgetni? 16f
2017. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt, de nagyobb darab, testes lany vagy. Egyes fiuk biztos szepnek, vonzonak latnanak, de sokat szamit, hogy hogyan oszlik el rajtad a suly. Rajtad mulik, hogy elfogadod-e es szereted magad igy vagy fogysz valamennyit.

19/L

2017. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Elsősorban, ahogy a 10. válaszoló is írta: "...de a lényeg, hogy Te szeresd és elfogadd magad."


Szerintem ha téged nem zavar a súlyod, és saját magadat elfogadod így, szépnek látod, akkor ne változtass, hiszen valakinek biztosan fogsz így is tetszeni:) Hatalmas a világ, rengeteg ember van. És ha mondjuk nem is első látásból szerelemre, de a belsőd megismerése után tuti, hogy lesz valaki akinek így vagy tökéletes.


De amennyiben nem jó a közérzeted, és kövérnek látod magad, nem tetszel saját magadnak, akkor itt az ideje, hogy nekiállj változtatni. Ne másért, hanem saját magadért. Az egészségedért, a közérzetedért, a szépségedért. Egy önmagával elégedett ember mindig sokkal boldogabb:)

Az én véleményem az, hogy nem csak saját magad kínzásával, kedvenc ételeid megvonásával fogyhatsz. A húgom kicsiként volt kissé túlsúlyos, neki az is elég volt, hogy este 6 óra után nem evett már semmit, maximum gyümölcsöt meg zöldséget. És láss csodát, neki ez bevált. Nem fogyózott mellette, nem sportolt nagyon, csak nem evett este. Egyébként egy kis futás, mozgás is csodát tud tenni, amit kezdhetsz sétával is, aztán fokozatosan felgyorsítod. De pl szerintem valamennyit az is segít, ha kevesebbet eszel az eddig elfogyasztott édességekből, és próbálsz több egészségesnek titulált ételt vinni a szervezetedbe. A cukrus üdítők pedig saját bevallásom szerint hülyeségek. Régen rengeteget ittam, a vizet nagyon nem is szerettem. Aztán hoztam egy döntést, hogy csak vizet fogok inni, meg (tejallergiám miatt) növényi tejeket, teát, és egyszerűen nem is kívánom a cukros löttyöket, sőt előfordult, hogy kicsit rosszul lettem tőlük, mikor ittam. Egészségtelenek:/


Tudom, hogy elsősorban nem ez volt a kérdésed, csak gondoltam leírom, hátha valamennyit tudok segíteni neked:)

2017. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Azért a 11-es válaszban elhangzott "Gyümölcsöt kétpofára" dologgal vitatkoznék, az is tele van cukorral, és arra most nincs szüksége a kérdezőnek. Édességet,csokit helyettesíti, de ne kétpofára.
2017. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Így igaz,de ha a jobb oldalát nézed jobb mint egy csoki pl (milka) van a gyümölcsben is cukor de ásványi anyagok vitaminok is szóval a gyümölcs jobban megéri (I think) (alapalma) :D :D Spoiler:D a csoki laktat finomabb,nemtudsz megálni ha elkehded,rászoksz és egyszercsak azt veszed észre hogy egykis felesleged van,főleg ha nem mozdul ki az ember csak fekszik vagy ül kockul :D :D :D :D :D ez így szokott lenni általában :D De mindenre van megoldás.
2017. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Előfordulhat és lehet formás az alakod. Mutass egy képet privátban és írok véleményt.
2017. júl. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Írj!
2017. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!