Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jól cselekszek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekszek?

Figyelt kérdés
2 hónapja van barátnőm és eddig minden randit én fizettem, és már elment 20.000 és keményen dolgozok meg azért, hogy legyen pénzem. Szerintetek jól csinálom hogy én fizetem az egészet, vagy eljött annak az ideje hogy fifty-fifty legyen?

2017. júl. 28. 13:59
 1/9 anonim válasza:
Szerintem most már ő is nyugodtan fizethet :)
2017. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

2 hónapja 20.000?😅

hány éves vagy?

velem 1 óra alatt költenél annyit barátom....

ha már az elején sóher vagy akkor neked sose lesz normális kapcsolatod.nem az összegről van szó, hanem arról hogy 2 hónap után amikor a legnagyobb lila ködben úszva a kedveseddel kellene foglalkoznod, te a pénzecskédet számolgatod, forintra pontosan.

a csaj helyébe ki.asználak.

2017. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Téged kéne kib*szni kedves utolsó. Nem minden a pénz és nem abban mérik a szeretetet, hogy a barom egy óra alatt mennyit ver el rád. Egy 150 Ft-os fagyinak is igazi varázsa van, ha megvan a szeretet a másik iránt és nem csak a bukszájába szeretsz bele.
2017. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

pont ezt próbáltam elpofázni, de úgy látszik nem jött át.

a lényeg az hogy az elején már azzal van elfoglalva hogy a pénzét számolgatja.

ha nincs dellád akkor azt nem úgy kell a tudtára adni hogy most már ő is fizessen mert ebből csak az jön le hogy ideges vagy az miatt hogy költened kell magyarán sóher vagy.

vidd el sétálni, nézzetek csillagokat, hívd fel magadhoz....ezek ingyen vannak.

de ha arra volt időd hogy kimatekozd hogy eddig mennyi volt a költségvetés akkor sóher vagy.

én 6 éve vagyok együtt a párommal, és fogalmam sincs hogy tegnap mennyit költöttünk, nem számolgatom, hanem jól érzem magam.

ha nem költünk semmit akkor is.

gondoltam hogy azok a károgók akik csak felszínesen olvassák el a komimat egyből elkezdenek majd anyagiasnak nevezni.már vártam.

de a lényeget nem sikerült levenni.

2017. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan látszik, hogy milyen pénzéhes kis rib#nc minden csaj.
2017. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=wN0dMppP_7U

HAHAHAHHAHAHAH XD LOL EEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

2017. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NEKED ELMENTEK OTTHONRÓL LÁTOM ELÉG RENDESEN
2017. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első sorban az ötödik válaszolónak szeretném elmondani,hogy nem minden csaj pénzéhes :) Az,hogy itt egy válaszoló annyira szegény lelkileg,hogy csak a pénz érdekli,nem a kapcsolat,attól nem kell általánosítani. Kedves kérdező: Normális dolog,hogy te fizettél eddig,de szerintem hagyd,hogy ő is beszálljon mostmár. Például én az elején sem hagytam,hogy mindent a barátom fizessen. Nekem alap dolog volt,hogy ő is dolgozik,én is,akkor nekem is fizetnem kell,mert nem várhatom el,hogy minden pénzét rám költse. Nincs abban semmi,ha a lány is fizet.Sőt,ez a normális. Amelyik lány elvárja,hogy mindent fizessen helyette a barátja,akkor az már nem a szerelemről szól. Az a 20.000 forint nem kevés pénz,de hidd el,sokkal több is el fog még menni. Nem tudom mennyi idősek vagytok,de ha a szüleiddel élsz,szerintem tőlük is kérhetsz pénzt :) Erre biztosan adnának.
2017. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! :) Nuygodtan valahogy megbeszélheted vele, hogy mostmár ő is fizethet! Én se szoktam hagyni még kapcsolat elején se, hogy fizessenek helyettem! Egy az, hogy úgy nem eszek pl nyugodtan, mert azt nézem, minél kevesebbet kelljen fizetnie, másik meg, hogy miért kéne neki fizetnie az én kajámért?

Száz szónak is egy a vége, nyugodtan fizethet ő is, nem lehet anyagilag bírni, ha mindent 2 személyre kell fizetni!

2017. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!