Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm (nem annyira közeli, osztálytársak vagyunk és nem sokat beszélünk) szakított a barátjával június elején. Akkor még én is vigasztaltam őt picit.

A barátjával nem olyan régen kezdtem el beszélni. Az elején távolságtartó voltam a fiúval,mert bennem van a "mi van ha..." Viszont az előbb találkoztunk,hazahozott és érzek egy kis vonzódást.A hétvégén elmennénk moziba. Mit tegyek? Barátnőmmel mi lesz? Megutálna?



2017. aug. 3. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megutálna.

Nem igaz, hogy valaki inkább tönkre tenne egy barátságot egy kicsi vonzalom miatt, ami néhány napnál úgysem tartana tovább, ha nem mentél volna bele a mozizásba.

Annyira éretlen vagy, hihetetlen :) Tudod mi kell egy kapcsolathoz? Érettség.

2017. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg bizony!

Ha komolyan gondolnád a barátságot, akkor azzal az emberrel, aki megbántotta a barátnődet, nemhogy nem kellett volna találkoznod, de még beszélned sem vele!

Undorító!

És majd mentek hármasban sétálgatni, meg a suliban majd áradozol neki az új pasidról? Vagy ezt hogy képzelted el? Mert hogy nem fog örülni a kapcsolatotoknak és nem fog még szoba állni se veled, az tuti.

2017. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megutálna és teljesen jogosan
2017. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális
2017. aug. 6. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
össze jöttél vele?
2017. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem
2017. aug. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!