Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? :/

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kb 2 hónapja randizgattam aztán egyszer benyögte hogy nem akar párkapcsolatot és maradjunk csak barátok. Utánna még beszélgettünk (mint barátok bár én totál belezúgtam) aztan eltünt én pedig tiltottam facen hogy sikerüljön kiverni a fejemböl ;^) Tegnap felkeresett Instán írt, kamu facekrol jelolgett.. bnomon keresztül írt.. szval ahol tudot keresett :)

Most újra beszélgetünk.. nem tudom mit szeretne tőlem.. szerintetek? Előre is köszönöm a vélemémyeket! 15L



2017. aug. 7. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd me hogy mit szeretne.
2017. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah, kérdezd meg. Itt egyáltalán nem ciki, mert kb "zaklatlak". Szóval kérdezd meg.
2017. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És h kérdezzem meg, hogy ne legyen nyomulós..
2017. aug. 7. 08:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomulós az ha annyit mondassz hogy akarsz e még valamit vagy nem
2017. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Most már eldönthetnéd végre mit akarsz!

Ha továbbra is semmit akkor hagyd abba, mert ez már zaklatás szintjén van..."


Ennyi.

2017. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az történt, hogy másik lánnyal is ismerkedett veled párhuzamosan, és az jobban tetszett neki, de úgy volt vele, hogy abban az esetben, ha bukja a dolgot, még ott vagy te. Ezért mondta, hogy maradjatok csak barátok. Aztán amikor a No.1 lánnyal nem jött neki össze, most téged akar megszerezni, "ló nincs, jó a szamár" alapon. Ezért zaklat most.
2017. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát lehet😔 napközben megkérdeztem.. és a válasza: "igazából ez most lehet cikin hangzik de magam se tudom mit szeretnék, hiányzott hogy beszéljünk meg ilyenek!"


Mostmár komolyan össze zavarodtam.. pedig én belezúgtam eleg rendesen😢

2017. aug. 7. 20:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarhatja, hogy barátok legyetek, és ne dobd el őt, mint egy koszos rongyot. Mert amúgy szerelmi téren nem akar többet, de egy barátod még akar lenni, fontos vagy neki, érdekled, ő értékel és hiányol téged.
2017. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De az a baj h en nem szeretnék vele barátságot.. szeretem ezt a fiút h legyek a baratja..😥
2017. aug. 7. 21:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.


"igazából ez most lehet cikin hangzik de magam se tudom mit szeretnék"


Ezt írta? Erre csak azt lehet írni, hogy "ha tudod, mit szeretnél, majd akkor keress".


Ha nem vennéd észre, ez a fiú szórakozik veled, és lehet, hogy nem direkt csinálja, de akkor sem tisztességes. Lengyen önbecsülésed és állj a sarkadra. És ne az legyen benned, hogy szerelmes vagy, ezért mindent elnézel benne, hanem pont az, hogy érzel valamit iránta, de ő ezt nem tiszteli, lábbal tiporja, és ezért pont a legszebb érzéseidben bánt meg. Szóval ha a társaságodra kíváncsi, akkor legyen férfi, és viselkedjen férfiként, különben ne hagyd, hogy bizonytalanságban tartson és szenvedj miatta.

2017. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!