Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? :/

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel kb 2 hónapja randizgattam aztán egyszer benyögte hogy nem akar párkapcsolatot és maradjunk csak barátok. Utánna még beszélgettünk (mint barátok bár én totál belezúgtam) aztan eltünt én pedig tiltottam facen hogy sikerüljön kiverni a fejemböl ;^) Tegnap felkeresett Instán írt, kamu facekrol jelolgett.. bnomon keresztül írt.. szval ahol tudot keresett :)

Most újra beszélgetünk.. nem tudom mit szeretne tőlem.. szerintetek? Előre is köszönöm a vélemémyeket! 15L



2017. aug. 7. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ő tiporja a gyereket,mert nem ad neki magyarázatot, hogy miért tiltogatja le. Szerintem úgy lenne korrekt, hogyha megmondaná, hogy soha többet nem akar vele találkozni, pont azért , mert szerelmes lett belé, de ő a srác meg nem szeretne többet. És akkor így nem is keresné őt a fiú, mert megértené, rájönne, hogy kár lenne az időt a kérdezőre vesztegetnie. Ha szeretsz valakit, legalább ezt tedd meg érte, mondd el, magyarázd meg, hogy miért. Legalább ennyire tiszteld már légyszi, hogy elmondod neki, hogy miért csinálod ezt vele, miért kínzod. Nem letiltani kell, megmondani neki. Hogyha tényleg szereted, és fontos neked kérdező, akkor inkább szerintem ne játssz az érzéseivel , mert attól hogy nem szerelmes, azért még neki is vannak; mondd el neki nyíltan , kerek perec, hogy nem akarsz vele semmilyen szinten kapcsolatba kerülni, kapcsolatba lépni.
2017. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, ő tudja, mit akar? Lótüdőt. Kamasz! Hullámzik a hormonszintje, ráadásul nyakunkon a holdtölte, ami már önmagában is meglódítja a hormonokat. Igen ám, de közben hazaér, kicsapja a brét, és máris nem olyan fontos neki a csaj, mint 5 perccel korábban.
2017. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tudja.. amikor közölte régebben h nem akar kapcsolatot akkor elmondtam neki!


De ha most újra felkeresett.. akk csak akar vmit nem? Ohh🤔😖😖

2017. aug. 8. 07:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem derítsétek ki mit akarhat.

Lehet, hogy csak kamu szövegként nyomja, hogy "nem tudja", de valójában ő sincs vele tisztában, hogy nem tudja...

A fő kérdés inkább az, hogy te tudod-e, mit akarsz?

Úgy értem, mit kezdesz vele, ha összejöttök? Hogy képzeled az életedet vele? Mi fogtok csinálni mikor együtt vagytok?

Szerintem ő épp ugyanannyit tud ezekről mint te.


Bárhogy is legyen, ha belevágsz és nem zárkózol el, csak a kételyeidet és azoktól való szenvedésedet veszted. A csalódás "fájdalmát" úgy sem tudod egész életedben elkerülni, viszont ha nem félsz tőle sokat tanulhatsz arról, hogy lehet jobban csinálni (bármilyen kapcsolatot)

Fel a fejjel!

Legyél jóhiszemű. Ha a másik hamis, az az ő baja! Tisza szívvel könnyebb!

2017. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!