Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok olyannal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok olyannal aki nem ír helyesen?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy fiút, csak pár percre találkoztunk személyesen de azóta is folyamatosan beszélgetünk interneten keresztül, nagyon hasonlít az ízlésünk, kedves, vicces, de a helyesírással néha meggyűlik a baja... és ez számomra kicsit aggasztó, de nem tudom hogyan vezessem rá kedvesen, hogy zavar a dolog.
2017. aug. 8. 21:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom kinevetni, főleg nem faképnél hagyni, de megbántani sem. De egyre jobban gyanakszom a diszlexiára.
2017. aug. 8. 22:12
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

"Nem akarom kinevetni, főleg nem faképnél hagyni, de megbántani sem. "

Pár napja ismerted meg, semmi okod arra,hogy ennyire finomkodj vele. Légy határozott, és mondd neki, hogy nem, és hogy miért nem és hogy tényleg nem!


A helyesírás hiánya unintelligenciát és hanyagságot sugall. De amennyiben vonzóak számodra ezek a tulajdonságok párkapcsolat szempontjából, akkor nyugodtan randizz.

2017. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én se írok helyesen, ha hivatalosabb szöveg, akkor meg szövegszerkesztő, de annyira nem lehet félreérthető mondjuk egy j-ly, a vesszőnek lehet extrémebb esete a pl.: nem, én voltam, vagy a nem énvoltam.
2017. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

3. válaszolót lefordítom nektek :D


Hát,szerintem ja

Nem zavaró,hogy nem tud írni

Ha,szeméjesen jó fej,akkor nem probléma

Neked kell edöntened, hogy ez jó-e neked.

2017. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es: személyesen*

Egyébként szerintem, ha nem diszlexiából adódóan nem ír helyesen, akkor szerintem az egy hatalmas igénytelenségre és tudatlanságra utaló dolog, én nem randiznék vele.

De, ha neked bejön, meg kedves, stb. akkor ne a mi véleményeinkre hallgass.

2017. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért az idegennyelv, a helyesírás a legfontosabb:D én az anatómiába fektetem inkább az energiámat:o
2017. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16: Helyesen írni azért fontos, mert magyar vagy és illik a saját anyanyelvedet ismerni.

Az idegen nyelv (latin) pedig az anatómiához is kell,remélem tudod.

2017. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha diszlexiás akkor igen.

Egyébként nem, engem nagyon zavar ha valaki helytelenül ír, itt most nem arra gondolok hogy kihagyott egy vesszőt vagy nem tett pontot:D de ha szavakat nem tud leírni az zavar.

2017. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!