Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok Kodak Blackkel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok Kodak Blackkel?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 16. 22:25
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
😩 91%-os mondtam, hogy hadjuk ezt az "csak az a zene amit én hallgatok, a többi stílus szar, nyenyenye" stílust. Ha most felhoznám, hogy Kodaknak van 100M-es nézettségű száma akkor gondolom mondanád, hogy az semmit nem ér, mert neked nem tetszik. Egyébként nem nyert, se kiskorú, se csaj nem vagyok.
2017. aug. 21. 19:48
 32/35 A kérdező kommentje:
Aranyos a kislány, de nem hiszem h pl. ha edzek őt fogom bömböltetni. :D Egy xxxtentacion-look at me kurv/\ nagy motivációt tud adni.
2017. aug. 21. 20:01
 33/35 anonim válasza:
100%

Ojjé! hát te vagy az, Kodak Black !?

Nem, nem járnék veled, te viszont jobban járnál egy helyesírési szótárral és társkereső szolgálattal, hátha ott több botfülűnek figyelmét fel tudnád hívni magadra...

2017. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok. 😂 És bocsi a helyesírásért még csak most tanulom a magyart.
2017. aug. 21. 20:05
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
#1.-es válaszadó! Itt a nagy alkalom, eljött érted! :))))
2017. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!