Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » S. O. S első randi vigyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S első randi vigyek valami ajándékot?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok holnap lessz az első randim (nem nagyon ismerem a lányt) eggy idősek vagyunk.

Nem baj ha nem viszek semmit ajándékba magamon kívül.

Nem is származom olyan módos családból sem ,de szerintem első randira majdnem hogy ismeretnlen lánynak hülyeség valamit venni, Nem?

És mi illik és mi nem eggy randin?


2017. aug. 21. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első randin nem kell semmi ajándékot vinned, főleg ha nem is ismered annyira. Csak beszélgessenek sokat és ismerjétek meg jobban egymast.
2017. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Először is remélem, hogy azt tudod mit/miket szeret. Ha valami kis apróságot viszel (plüss, virág, csoki, könyv stb...) az bőven elég, hiszen nem az számít, hogy mit viszel, hanem az, hogy minőségi időt töltsetek el. Ha mindenképp vinni akarsz akor a fent említett dolgok valamelyikét válaszd vagy pedig, ha jó a kézügyességed és tudsz rajzolni, hajtogatni vagy egyéb más ügyes dolgot csinálni akkor pedig mindenképp azt vidd. Illik úgy viselkedni, ahogy te is akarod, hogy viselkedjenek veled. :) Amit nem illik azt meg szerintem nem kell elmagyarázni. Lényeg, hogy illedelmes legyél, köszönj, legyél tisztelettudó mindenkivel. :) Lényegében ennyi. Remélem tudtam neked segíteni. Hajrá sok sikert :)


21/F

2017. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2017. aug. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!