Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki őszintén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki őszintén bevallja?

Figyelt kérdés
Szóval, aki elismeri, hogy igenis számít neki a pénz, és hogy tehetős fiúja legyen.
2017. aug. 23. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Kurtizánok! Gyülekező!
2017. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én már nem vagyok tini így nem tudom szamit-e a válaszom, de nekem ment azért tönkre kapcsolatom, mert a parom a szüleivel élt, nem dolgozott , nem is akart. Persze elkoltozni elakart. Én is de egyetem mellett én sem kerestem annyit, hogy en tartsam el. Azóta tartom meginkabb fontosnak az anyagi helyzetét egy ferfinak. Nem kell, hogy gazdag legyen de közösen meg tudjunk élni
2017. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A normálisabbak igen, a többi majd mindjárt megmagyarázza, hogy te csak most általánosítasz és a nőket egyébként csak a belső értékek vonzzák. A külső és pénz számukra nem mérvadó.
2017. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem szamit a penz hanem csak az szamit ,illetve a külső.

Nezhettek felszinesnek de ez van.

Minél helyesebb es gazdagabb valaki annál előbb kap meg engem.

L

2017. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16 vagyok. A belbecs és a külcsín számomra egyaránt fontos. A pénz annyiban számít, hogy ha esetleg felnőtt korunkban is együtt vagyunk, akkor meg tudjunk élni úgy, hogy a hónap végén esetleg maradjon tartalék, amit majd gyűjtünk, és ha olyan a helyzet, akkor elővesszük a kis megtakarításunkat. De nem. Nekem nem úgy számít a pénz, hogy ha nem gazdag, és nem ajándékoz meg minden randevún egy-egy gyémánt nyaklánccal, vagy aranykarpereccel, vagy kis tiarával meg egy Ferrarival, akkor ott vége mindennek.

De ennyi idősen, tinikorban nekem nem számít. Mert az különben sem az ő pénze (hacsak nem diákmunkázik), hanem a szüleié. És nem akarom egy kapcsolatban kiszipolyozni a barátom szüleit :D.

2017. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nekem az a fontos, hogy szeressen tanulni/dolgozni. Később megtérül. De ha otthon, anyuci-apuci eltartja, ő meg lusta az nagyon ellenszenves.
2017. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen bevallom hogy igen nagyon jó lenne a pasimnak lenne pénze. Szuper lenne. Persze ez nem olyan fontos mint az hogy milyen a jelleme de igen azért ez is ott áll a sorban

L

2017. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát... lehet... de kevés esetben. Akik valóban így gondolják, nehezen fogják bevallani, mert alap emberi tulajdonság, hogy magunknak is hazudunk. Nemhogy másoknak.
2017. aug. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, de nem elsődleges az, hogy jól keressen/apuci anyuci nagy összegekkel támogassa.

Az utóbbit abszolút nem pártolom.

Egyébként utálom, ha valaki azért nagyképű mert apuci most utalt át 100 ezer forintot számlájára és azzal akar felvágni előttem.

Nyilván, ha távkapcsolatról van szó, akkor számít valamennyire, hiszen ne én utazzak be minden alkalommal hozzá, hanem legyen pénze ide beutazni.

Meg nyilván, ha randira visz ne én fizessek még neki is.

/L

2017. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!