Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan kezdeményeznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezdeményeznétek egy anorexiás lánynál?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam most vagyunk utolsó évesek.Szinte biztos hogy anorexiás 170 centi magas és kb 40kg nagyon vékony.Sokan csúfolják piszkálják emiatt pletykálnak is róla kórházban is volt régebben.Tavaly beszélgettünk párszor kicsit megismertem vannak közös témáink.Sajnos nyár elején teljesen eltűnt én nem keresetem így nem beszéltünk idáig.Pénteken láttam szinte semmit nem változott ugyanolyan vékony.Köszöntünk egymásnak de csak ennyi.Még mindig tetszik de fogalmam sincs hogy hívhatnám el vagy hova menjünk vagy mit mondjak neki ?:S

2017. szept. 2. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

hat ugy mint egy masik lanyhoz... "szia mar regota szeretnelek megismerni lenne kedved esetleg dumalni picit? /elmenni fagyizni? /kavezni?...

ha tenyleg anorexias a lanx akkor ne hivd elso talin kajalni mert lehet basztatasnak veszi h hiznia kene...

2017. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos, hogy anorexiás? én falnak mennék, ha rámragasztanák, hogy "az anorexiás lány"... ugyanolyan lány, mint a többi :) hívd el moziba/fagyizni/ilyesmi, mosolyogj rá sokat, legyél kedves, esetleg humoros és add magad :)
2017. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne a pletykákból ítéld meg! Én 172 centi vagyok, 45 kilo, genetikailag vagyok ilyen, nem éheztetem magam, nincs önképzavarom, egyszerűen nem tudok hízni, vagy nem látszik rajtam. A legegyszerűbb, ha odamész hozzá, leszólítod, teljesen átlagos beszélgetést kezdeményezel, szia, mi a helyzet, rég beszéltünk, stb. Ha továbbra is vannak közös témáitok, akkor adni fogja magát a helyzet, jól fogjátok magatokat érezni és megkérdezheted, hogy lenne-e kedve valamikor elmenni beülni valahova, megnézni egy filmet vagy bármi. :) Sok sikert!

2017. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy anorexiás mert megtaláltam az instáját és rengetek ilyen "pro ana" oldal követ.
2017. szept. 2. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvinném a mekibe



Amúgy sehogy, T H I C C power

2017. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy közelednék fele, mintha átlagos/ducibb testalkata lenne. Ugyanolyan lány, mint a többi, nem kell új fajba sorolni :D

Szerintem se kajálni vidd el inkább, hanem sétáljatok egyet, igyatok egy limonádét, valami ilyesmi.

2017. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Bejön a bordád"
2017. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek én se gondoltam hogy kajálni viszem.De későbbiekben jó lenne azt is...Meg segíteni szeretnék neki de tolakodó se akarok lenni.
2017. szept. 2. 22:31
 9/9 anonim válasza:
Szia! Írj nyugodtan priváltba, evés zavaros voltam. Hátha tudok pár jó tanácsot adni.
2017. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!