Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Help! Félek odamenni hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Félek odamenni hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát van ez a lány. Kb már egy éve felfigyeltem rá és azóta nem merek odamenni hozzá. Szóval a sztori:

Tavaly novemberben volt egy klasszikus zenei koncert ahol fiatal tehetséges zeneiskolások játszottak. A szüleim nagyon szeretik a klasszikus zenét (én egészen addig utáltam :D) és elrángattak hogy kultúrálódjak. Tehát mentem velük és az egyik fellépő egy velem egyidős gyönyörű lány volt és egyszerűen elvarázsolt. Ahogy koncentrált, ahogy beleélte magát, ahogy játszott...fantasztikus volt. Amikor felkonferálták mondtak róla pár mondatot (hova jár suliba, mik a hobbijai, mit szeret csinálni meg ilyenek) és nagyon szimpatikusnak tűnt, sok dolgot szeret amit én is. Azóta minden koncertjén ott voltam (a zenesuli ahova jár mindig kirakja a honlapjára az aktuális koncerteket). Tudom ez eléggé para meg gáz is, de egyszerűen nem merek odamenni hozzá.

Pedig eddig semmi bajom nem volt az ismerkedéssel, volt már barátnőm, helyesnek is mondanám magam, magabiztos is vagyok (nem egoizmusból de tényleg ha valaki megtetszett azt általában meg is kaptam) de ez a lány annyira megbabonázott hogy az hihetetlen. Nem akarok semmit elszúrni, mindent jól akarok csinálni de nem merek odamenni hozzá. Mit csináljak? 1 éve vagyok fülig szerelmes és ő azt se tudja hogy létezem. Segítsetek!

17/F


2017. szept. 30. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor fogod elcseszni, ha sokáig húzod, mert akkor lehet, bekerülsz a feiendzoneba, onnan meg eleg nehéz kijutni.


Minél elobb mondd meg neki, hogy mit érzel! - véleményem szerint.


En pl nem vagyok egy szep lany, inkább átlagos, de fiuk terén totál magabiztos vagyok, es ezt nagyon szeretik, igy a nem túl szep kinezetem ellenére eddig mindig összejött a fiúval, akit kiszemeltem magamnak :D Es nálunk, lányoknál imponál, ha a fiuk is ilyenek ;)


Sok szerencsét! :)

2017. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az már egy abszolút pozitívum, hogy nem a külseje fogott meg, ezt elmondhatnád neki is. Szerintem ezáltal sokkal komolyabbnak tudjuk venni egy fiú szándékait, imponáló, hogy nem egy közhelyes mondattal indítasz. Minél előbb próbálj vele beszélni, mert nagyon bánni fogod, ha valaki lecsap rá, mielőtt te megpróbáltad volna. :)
2017. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!