Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az olyan fiúk akik egy kicsit hasasabbak mint egy átlagos srác (nem sokkal csak egy kicsivel)? 16/f

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen 17/L
2017. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem nem, de biztos van akinek igen :)

mindenkinek más az ideálja

2017. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elkepzelheto
2017. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az az exem, akit eddig legjobban szerettem pont macisabb alkatú :) Nekem se volt előtte ez az alkat az esetem, viszont a személyisége úgy megfogott, hogy egyszerűen elkezdtem azt is megszeretni, hogy van egy kis pocija. Szóval ha megnyerő a személyiség bármi lehet ;)

17/l

2017. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igen teljes mertekben :) 16/L

Ha van kedved írj privibe :)

2017. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En nem talalkoztam olyannal akinek be jott volna nagyon. Eddigi parjaim elfogadtak... De en gaznak erzem egyre jobban. 17/F
2017. okt. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy fiu jarjon kondiba, sportoljon . Ne otthon uljon.en egyszer baratommal elmendtem kondizni es tok jol ereztem magam ugyhogy mostmar jarok, es azokhoz a fiukhoz képest akik ott vannak hat nehezen tudom magam elképzelni egy macisabb fiuval. Meg szerintem az undorito ha egy fiunak kis vekony karjai vnak
2017. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem személy szerint nem jönnek be az olyan fiúk akinek kicsit nagyobb hasa van.. ízlések és pofonok..de szerintem ezen tudsz változtatni.. menj el kondizni ha ezzel kapcsolatosan van valami kérdésed írj nyugodtan
2017. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!