Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a baratnom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratnom nem akar velem jonni furdore, me az annya nem engedi, s o nem akarja h haragudjon rea, de en nagyon szeretnem h jojjon?

Figyelt kérdés
En 18 vagyok ,a baratnom pedig pedig 19.Tobbszor is kerleltem h jojjon velem , de o nem akart mert az annya nem engedte es tobbszor is megkerdezte az annyatol h engedi e de o csak ugyanazt valaszolta h nem engedi.Amikor a baratnom megkerdezte tole h miert nem engedi h menjen, akkor az azt valaszolta h " azert mert velem megy" ! Szerintem az annya fel attol h a lanya elbeszti a szuzesseget ha velem jon.Nem tudom h mit akar h orokke szuz maradjon v h smint... Ja es a baratnom azt mondja h nagyon szeret!
2008. aug. 7. 00:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát azért 19 éves lányt már illene elengedni egy strandra, ennyiből bárhol elvesztheti a szüzességét és ezt az anyukánál is kéne érzékeltetni,meg hogy nem azért viszed strandra,hogy tórfea legyen hanem mert szereted és szeretnél vele együtt lubickolni :) Ha a lány nem tudja megbeszélni az anyukával akkor mutatkozz be neki,ha eddig nem volt meg,utána pedig beszélgess az anyukával a szándékaidról :)
2008. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez azér van, mert nem ismer az anyja. Én sem engedném el a lányomat olyannal, akit nem ismerek. Az anyukája nagyon félti. Próbálj az anya bizalmába férkőzni, ha látja, hogy "jó fiú" vagy, akkor megenyhül.
2008. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mar 2 eve jarunk a baratnommel , de ugy igazan nem nagyon beszeltem az annyaval.. 1-2 szot valtotunk de azt is ritkan , a legtobb szo koszonesbol allt. Szerintetek mit kellene mondjak az annyanak? h teljesen megnyugodjon...
2008. aug. 7. 01:02
 4/14 A kérdező kommentje:
A 2 eves evfordulonk alkalmaval akartam elvinni a strandra! es o is akart jonni addig a pillanatig amig az annya 3x is nem -et mondott neki, s azt mondta h inkabb nem jon , csak h ne haragitsa meg az annyat ! Mondtam neki h max 1 napig ha haragudna is , de aztan 100 h felhivna h mint s h van...
2008. aug. 7. 01:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen már oda megy ahova akar... na mindegy, ne mondjátok hogy hova mentek, csak menjetek. Nem kell mindenről tudnia.

Ha meg találkozol az anyjával akkor néha legalább kérdezd meg hogy van, meg nem tudom... az én barátom általában jobban elbeszélget anyummal mint én. Pedig régen ki nem állhatta.

2008. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Így van, beszélgess vele bármiről, kezdődhet a "hogy van?" kérdéssel. Mondjuk ehez az is kell, hogy vevő legyen az anya is a beszélgetésre... Az én barátom az első perctől tök jól ki jön az anyámmal, marha jókat tudunk hármasban is beszélgetni bármiről.

Szóval hajrá és beszélgessetek sokat, ha megismer, már bátrabban elengedi a leányzót :) Különben van tesója a lánynak? Mert közrejátszhat az, hogy egyke! (mondjuk nemminden esetben, mert én is egyke vagyok...)

2008. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

van egy kissebb testvere , az is lany . Szval nem egyke :)

Arra gondoltam h talan felhivom az annyat es elbeszelgetek vele , elmondom neki h mennyire nagyon szeretem a lanyat es h nagyon szeretjuk mind2en egymast , de en nagyon szeretnem ha eljonne velem a lanya furdore , de nem akar jonni , mert fel h o megharagszik ra! es engedelyt kerek meg szepen megkerem meg minden.... Ez talan jo otletnek tunik ? mert ha felmejek akkor a baratnom nem engedi h megkerdezzem az anyatol mert o szinte 100 % os h nem fogja elengedni akkor sem , ezert nem is akarja h felhivjam v beszeljek vele errol! S ha megis felhivom es elmondom neki ezeket , talan eselyem lesz ra h elengedje a lanyat?( mert a baratnom azt mondta h o nem tudna csak ugy elmenni.. anelkul h ne engedne el.. )

2008. aug. 7. 11:39
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem engedi, mert te egy tapasztalatlan tini vagy, és félti töled hogy bele viszed a rosszba...
2008. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De miért telefon? HA nagy legény vagy és szereted, tessék odaállni az anyuka elé! Azt tisztelni fogja, hogy odamersz elé állni és a szemébe mondod!
2008. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát bocsi, de egy ilyen képességű sráccal én sem engedném el még a 25 éves lányomat se....
2008. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!