Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak haverkodik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak haverkodik vagy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu. Az osztálytársam mivel most lettem kilencedikes meg annyira nem nagyon ismerjük egymast. Szerdán volt a gólyabalunk és volt egy olyan feladat ahol kéz nélkül kellett szájjal átadni egy papirt. Ez a fiu miután vége lett a feladatnak mellem allt és elkezdte mondani hogy szívesen allt volna mellettem. Aztan tegnap találkoztunk (meg volt velünk 2 osztálytársam) és akkor is végig rohogtett meg l ám fura volt... szóval végig mellettem volt mikor beszeltunk allandoan elpirult és végig kacsintgatott de ezt mindig csinálja 😂😂 Szóval nem nagyon tudok rajta kiigazodni. Csak haverkodik vagy talán mar kicsit több lenne?

2017. okt. 15. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindegy? Nem rég kezdődött az iskola, máris a pasizáson jár az eszed. És még csak kilencedikes vagy.
2017. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves #1 válaszoló nem, nem a pasizason jar az agyam de mivel a gyerekkel joba vagyok természetesen zavarna ha több lenne az ő részéről mint az enyemrol!
2017. okt. 15. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor megszívtad, mert ilyen megjegyzéseket csak azoknak teszünk, akiktől többet szeretnénk.
2017. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugy tűnik nem volt semmi. És csak en gondoltam túl a dolgokat. Minden jo volt. 3hetig allandoan együtt voltunk, aztan mkst elkezdett semmibe venni. Szóval mindegy.
2017. okt. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!