Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi tippek/tanácsok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi tippek/tanácsok?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne :D

1. Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy egy neten megismert srác elhívott randira?

2. Milyen tanácsokkal tudtok ellátni?

3. Valami jó randi program?

Előre is köszi

16/L



2017. ápr. 18. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne legyen mozi

Csak add önmagad

2017. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezekre már sikerült rájönnöm, de azért köszi :)
2017. ápr. 18. 00:24
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Anya, egy srác a suliból elhívott randizni.

2. vigyél gumit

3. mostanában elég hűvös lesz, uh pl. billiárd.

2017. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeknek egy részét én is megtaláltam, de nem érzem úgy hogy ettől megválaszoltak lettek az én kérdéseim!

Bár némelyik egy kicsit segített :)

Valakinek van még ötlete? :)

2017. ápr. 18. 00:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne mondd el anuydnak, hogy még soha nem találkoztál a sráccal...én ilyenkor mindig ahz mondom, hogy ezen meg azon a rendezvenyen ismertem meg.

Gondolkozz előre azon mit tudsz kérdezni, nehogy kínos csönd legyen.

És ehhez kapcsolodoan csak az a kinos csend amit annak erzel szoval ha megallna a beszelgetes akkor se kezdj el panikolni csak nezz ra mosolyogj es majd jon valami.

Öhm ez az én tanacsom, de csak akkor fogadd meg ha te is igy gondolod.. randi vegen szerintem mindenkepp tisztazzatok, hogy jo volt lesz e kovetkezo..legalabbis en mindig szoktam mert ezen en kepes vagyok akkor napokat izgulni ha nem tudom.

Es csak annyit engedj amennyit te szeretnel. Ha meg akar csokolni de te ugy gondolod ez korai akkor mondd meg, ha tenyleg tetszel neki nem lesz baj. Es esetleg ha olyan helyszint valasztassz vagy valaszt ahol te mar kiismered magad az sem art, ad egy magabiztossag erzetet.

Ne kezdj el nyavogni, hogy milyen kover vagy.

Legyel magabiztos

De amugy konkret tanacsokat annyira nem lehet adni én lany szemmel ezeket latom. Bocsi a helyesirasert 🦋

Erezd jol magad 😁

2017. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez sokat segített :)
2017. ápr. 18. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!