Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jo otlet megkerdezni a fiut...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo otlet megkerdezni a fiut arrol hogyan erez?

Figyelt kérdés

Egy fiuval mar 5x talalkoztam (par eve ismerem, egy suliba is jartunk de ezek randifelesegek voltak,mindig meghiv italra, moziba stb)


Az van h ez az 5 tali 2 honapon belul volt, orulok h talaltam egy fiut aki nem nyomul, de egyre inkabb az jon le nekem h bejovok neki. De akkor miert nem lep semmit? Nem ugy viselkedeik velem mint egy haverral, multkor mar eljutottunk odaig h megdicserte a ruhamat (a maga modjan) meg mindig mondogatja h aranyos vagyok stb szoval egyertelmunek tunik, de meg sose varatott meg ennyire senki... Ez mar kezd nekem is elhuzodni, egyszeruen nem haladunk 1-rol a 2-re es ez elbizonytalanit. En sem tudom nagyon h mit akarok jelenleg, de nagyon szeretek vele lenni es rossz a bizonytalansag. Rossz otlet lenne ha megkerdeznem konkretan h mit erez vagy h mik a tervei velem?

18/l



2017. okt. 26. 21:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megkérdezheted, ha tényleg bejössz a fiúnak, akkor nyert ügyed van:) Ha pedig nem, akkor se ess kétségbe, van még hal a tengerben:D
2017. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es hogy lehet egy ilyet ugy megkerdezni h ne legyen annyira ciki?:D marmint lokjem oda h "mit erzel?" "tetszem neked?" ?! Az fura lenne :)
2017. okt. 27. 07:05
 3/3 anonim válasza:
Akár el is hívhatnád hozzátok.Bemennétek a szobádba, elbeszélgetnétek, és szép lassan rá terelnéd a szót.Hogy többet érez-e irántad mint barát.De akárhol lehet csak a lényeg hogy ne hirtelen szegezd neki ezt a kérdést.
2017. okt. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!