Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem gáz megkérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz megkérdezni a randipartnert arról, hogy mivel foglalkoznak a szülei?

Figyelt kérdés
Ti már rákérdeztetek első randin az illetőnél, hogy mivel foglalkoznak a szülei? Vagy ti hogy reagálnátok? Fura?
2017. jún. 10. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen, furának találnám ha valaki ilyet kérdezne és nem nagyon érteném, hogy miért kíváncsi erre.

Nekem nem sok ismerkedős elsőrandim volt (akikkel összejöttem, mind ismertem már máshonnan), de sose kérdeznék ilyet. Ilyenekre a tanárok kíváncsiak alsó tagozatban.

2017. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem,én is megkérdeztem az összes pasitól,akivel eddig kavartam.Nem néztek rám hülyén.
2017. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez olyan alap dolog, hogy szinte az első randin amíg beszélgetünk 3-4 órán keresztül, biztos elhangzik külön kérdés nélkül is.


A család nyilván szóba kerül hamar, ha két ember ismerkedik egymással.


23/f

2017. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Tök gáz, mert arra utal, hogy ez mit örökölhet majd az ősöktől:DDD

Egy elsőnél inkább egymás személyiségét térképezik fel azok, akik komolyan a másikra-emberre kíváncsiak.Más esetben csak "bukszaleső" az illető, ha nem is vallja be magának.

2017. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4

Szóval első randin a család nem kerül szóba? Van e tesó? Mit dolgoznak a szülők? Él e még nagyszülő? Stb. Nekem ezek olyan alap dolgok és nincs mögöttük hátsó szándék

2017. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem sem feltétlen utal az anyagiasságra, ha rákérdez valaki a szülők foglalkozására. Mármint engem személyszerint érdekel, hogy az adott ember, akivel randizok az milyen családból jön, hogy szocializálódott stb. De ez természetes, ha valaki erről negatív véleménnyel van, és előítéletes. Hiszen jobb félni, mint megijedni
2017. jún. 10. 20:12
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szinte minden első randin szóba jött. Egy teljesen alap kérdés
2017. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

# 5


Nem kerül szóba-esetleg ritkán max csak létükig vagy nem létükig, mert nem családfakutatást végzünk:D

Ahogyan leírtad, olyan vallatás-adatgyűjtő szerű, mint amikor a piócák eléd ugranak az utcán a kérdőíveikkel...ez iszonyat:D


A másik meg, hogy az embert ismeretlenül, de pár szavas múltja alapján fogod megítélni először, ami régen volt és csak halvány körvonala akár, mivel sokan és sok dologban változnak, de te már véleményt is alkottál róla illetve, hogy lesz e második tali vagy éppen az esküvőt látod holnap magad előtt.

Sokkal hitelesebb, ha megismered személyét és majd a múltját.Ha összeférhetetlen-ellentmondásos a kettő, akkor átvertek-megjátszotta magát;)


Továbbá a munka se kerül éppen szóba konkrétan, mert az is egy "víziót"alkot-elterel a lényegről és valóságtól.

Így marad az ember s személyisége szem előtt meg persze külseje:)

S az érdekesség, hogy így is lehet 5-6 órát elbeszélgetni s nem csak egyszer:)

2017. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

# 7


"Nem gáz, szinte minden első randin szóba jött. Egy teljesen alap kérdés"


Hány randid lehetett már éppen ezért:DDD Részvétem.

2017. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8


Egy normális randi 3-4 óra hosszúságú, ahol a felek kettesben, sétálva vagy valahol leülve beszégetnek egymással.


Ha ennyi időt töltesz nem csak egy randipartnerrel, hanem bárkivel beszélgetve, akkor simán felmerül a család.

Akár te hozod fel a sajátod. Főleg ha kötődsz hozzájuk és jóban vagy velük.


Munka, család, hobbik, jövő. Ezek olyan alapvető emberi dolgok, amikre nem csak randin, de bárkivel bárhol könnyen ráterelődik a szó.

2017. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!