Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tippek tanácsok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek tanácsok?

Figyelt kérdés

Szóval holnap lesz az első randim azzal a sráccal aki tetszik de már facen kidumáltuk magunkat és így nemtudom hogy még mikről beszélgessek vele. Tippek jöhetnek ;)

Másik az hogy egy kávézóba megyünk és mit vegyek fel?

Én 17 éves vagyok ő 20

Ja még annyi hogy nekem ez az első randim szóval be vagyok parázva kicsit :D



2017. okt. 27. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Normál ruházat,ha egy vacsora lenne egy igényesebb étteremben,akkor tényleg meg kellene gondolni,hogy mit vesz fel az ember. De egy beszélgetésre egy kávézóban nincs miért kiöltözni. Valami kényelmes ruha legyen,ennyi. Nyugodj le,felesleges idegeskedned.
2017. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már face-en kidumáltátok magatokat, én nem jósolok közös jövőt.
2017. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok ruhás típus összesen van ha egyruhám.....szerintetek az jó hogy ha felveszek egy fekete farmert meg egy sötét blúzt(konkrétan egy póló csak olyan az anyaga mint egy blúzé) egy motoros dzsekit meg egy chelsea boots-ot és kb így ennyi :/ .......úgy értettem amúgy hogy kidumáltuk magunkat hogy ilyen általános dologk hobbi suli mit szeret mit nem nyilván tudok olyat kérdezni hogy ne legyen sírí csend de azért mégis ha beparáznék és nem tudnék megszólalni akkor mivel indítsak :/
2017. okt. 27. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyen már benned önállóság! Azért ne mi döntsük el, miben mész. Ez a fajta bizonytalanság nem vonzó. Gondolom, nem csak az öltözködésre terjed ki. Számolj azzal,hogy egy 20 éves érett párkapcsolatot akar, egy határozottabb csajjal. Ne indulj negatívan a randihoz, de vedd számításba, hogy lehet ,hogy ez a randi csak + 1 tapasztalat lesz.
2017. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyílván csak azért ráparáztam kicsit mert még sose randiztam és ugy sosa volt komoly kapcsolatom :/
2017. okt. 27. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nembaj, a pasi megérti.

Csak úgy viselkedj amilyen vagy.

2017. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!