Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan s mit? Lé kéne nyügöznöm.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan s mit? Lé kéne nyügöznöm.

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj akit csak egy esélyem van randira hívni és valszeg bele egyezik egy randiba (kérlek ettől tekintsünk el, hogy még nem de ismerem annyira a csajt, hogy tudom, hogy ezt fogja mondani, de ha mégsem akkor igazából így jàrtam. Egyébként őrültek szerelmess vagyok belé) és ha igent mond olyan helyre fogom elvinni ami TUTI tetszeni fog neki, de nem tudom, hogy onnan hogyan tovább. Már voltam jó pár randin, de most el kéne bövülnöm, de úgy rendesen. De hogy?
2017. nov. 13. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeret a lany olvasni, sportolni vagy csak a nyugis helyeket kedveli, esetleg az extremebb helyeket. Ha ezeket figyelembe veszed akkor jo randli lesz (remelem) tovabbi sok sikert!
2017. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%

ne feszengj.. úgy kezeld mint egy havert.. semmi túltolt érzelem. mint egy haver

és ha utána akar folytatást, vagy ugyanúgy ír akkor van nyert ügy


ha túlliheged megérzi és elmenekül


az se baj ha kicsit bunkó vagy a kedves pasik unalmasak a nők szerint a jók meg éretlenek.. legyél macsós de nem bunkó és ne játszd meg magad


meg legyen nálad egy-két dolog


pl.:


50000 Ft

Iphone 6+

Obey sapka

Nike Air cipő

Marlboro cigi

2017. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Engem már most elbűvöltél a helyesírásoddal.
2017. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!