Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem esetleg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem esetleg neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki fiatalabb nálam ugy fel evvel. Egy hazibuliban találkoztam vele. Azóta folyamatosan irogat és nem tudom mit akarhat. Az elején levágtam hogy szivat de mostmár nem tudom mert egy honapja lassan másfél honapja volt a buli. Egy hét mulva megyek egy buliba és o is ott lesz. Hogyan kene viselkednem vele? Szegyenlosebb tipus vagyok.:(
2017. dec. 12. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha akkor szórakozott veled akkor ezután sem lesz másképp.Nem szórakozott volna veled ha komolyak a szándékai...
2017. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!