Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegenkedem attól hogy megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegenkedem attól hogy megcsókoljon, hogy együtt elmenjünk valahova, de közben meg szexelnék vele, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Így érdemes összejönni valakivel? Mi ez az érzés?
2013. febr. 12. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a csókjától idegenkedsz, akkor hogy akarsz szexelni vele?


Ha attól is idegenkedsz, hogy elmenjetek együtt valahova, akkor nem elképzelhető, hogy szégyenled?

Szarul néz ki, de szexlni tud?


Fura egy helyzet! Én nem mennék bele ilyen kapcsolatba, mert nem ígérkezik hosszútávúnak, mert előbb-utóbb kibuknak a problémák...


Mi ez az érzés? Talán csak kívánod a szexet, mindegy, hogy kivel...

2013. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már mikor megismerkedtünk úgy voltam vele, hogy nem tetszik. Nem éreztem iránta semmi vonzalmat, nem volt olyan érzés mint mikor meglátok a buszon egy jó pasit, és úgy bebizsereg a gyomrom, hogy "Úristen ő kell nekem". Nem volt olyan elvarázsolt érzésem.


De elmentem vele találkozni és nagyon rendes volt. Udvarias, sok a közös téma, jó a humora. De külsőleg semennyire sem jön be. Arcra sem és öltözködésre sem. Nem is tudom akarnám-e hogy megcsókoljon.


De ha meg arra gondolok hogy pl elkezdene cirógatni meg hasonlók, akkor be tudnék rá "indulni".

2013. febr. 12. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
zacskót kell húzni a fejére, aztán durrbele
2013. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

normalis szexualis fantazia, mindenkinel van hasonlo (tabu pasi effektus, olyannal lefeküdni akivel nem akarsz, de eppen erre izgulsz be)


Azt mar te döntsd el, hogy megeri vagy sem, nem tudom hany eves vagy, mennyi a tapasztalatod, es mi fog törtenni az aktus utan (le nem kopik a srac, iskolaban mindenki rolad fog beszelni stb). Ezeket merlegeld, es dönts.

Annyit javasolnek, hogy ha fiatal vagy akkor inkabb csak fantazialj rola es otthon zuhany alatt..., mert ha kicsuszik a kezed közül, nehez lesz megfognod es lehet egy eletre befolyasol majd a rossz iranyba)

2013. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!