Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen járhatok egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen járhatok egy 16 évessel?

Figyelt kérdés

14 eves lany vagyok. Nagyon bejon egy srac. Randiztunk mar egyszer, es nagyon sokat beszélunk facebookon, napi szinten.

Meg nem csokoloztunk, de hamarosan talalkozunk masodszor is. Lehetséges hogy megkerdezi hogy leszek e a baratnoje? Vagy azert az korai? Meg nem is csokoloztunk. Remelem a masodik randin meglesz mar a csok (nekem ez lesz az elso, szerintem neki is)

Elmondjam a szuleimnek a randit?

Ha osszejovunk en kb fel ev mulva fekudnek csak le vele, nem tudom mit szolna, tudom ha szeret bármennyit var ram. Es tudom hogy szeret, chaten mar irta hogy szeret, azt is hogy szerelmes belem. Amikor ram nez csillog a szeme, lattam rajta higy az elson is meg akart csokolni csak felt.

Attol felek hogy a szuleim kiakadnak. 14 evesen korai a kapcsolat? Ő 2,5 evvel idosebb nalam. Vagy tul nagy a korkulonbseg? Normalis csaladbol szarmazok egyaltalan nem vagyok rbanc. Nagyon szeretem ot, szerintem szerelem, meg sosem ereztem hasonlot. Mar elkepzeltem vele az egesz eletemet. Mondjam inkabb hogy csak baratkent tekintek ra es majd 1-2 ev mulva terjunk vissza?! Mi van ha addigra mar keso lesz?! En nagyon szertem ot.

14/l bocsi hogy kicsit ossze vissza lett.

Kerlek tenyleg csak normalis, elfogadható valaszokat irjatok



2018. jan. 3. 17:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Könyvtárba en???! Persze😂😂 inkabb megprobalom elmondani nekik. Mert kinos lesz ha osszefutunk a varosban valamelyikukkel
2018. jan. 4. 18:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha van a srácnak működési engedélye akkor igen, járhatsz vele. Különben is nagyon fiatal hozzád.
2018. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26 vagyok, ha lenne egy 14 éves lányom akinek barátja van vagy kavarna valakivel akkor én azt mondanám neki, hogy mondja meg ha van valakije, inkább hozza hozzánk "lakásra" minthogy titokban találkozgassanak másutt. Nem mondom azért elbeszélgetnék a lányommal, hogy csak azzal d**jon akivel tényleg akar, nem azonnal, hanem idővel és normális fazonnal. De ettől még inkább a lakásomban történjen, mint gázabb helyen. Inkább a tudtommal, mint nélküle.
2019. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!