Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kéne tegyek, meg kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek, meg kéne csaljam vagy szerintetek hogyan lépjek ezen át? 20 F

Figyelt kérdés

Kicsit több mint fél éve vagyunk együtt a nőmmel aki életem szerelme és én is az övé, nagyon passzolunk egymáshoz és nagyon szép nő (ő 22) és egyszerűen tökéletes, de ő is elmondta és másoktól is tudom, hogy nagyon sok pasival k-rt már, ő 12t mondott nekem de szerintem ez a szám bőven több ennél és ez azért zavar mert én vele veszítettem el és kb nem is tudunk rendesen szexelni mert nekem mindig csak az jár a fejemben hogy már kb mindenkinek nyőgött a f-szán és ettől undorodom (ő ezt nem tudja, mindig előadom hogy nincs kedvem) és dühös leszek és tudom hogy joga volt ahhoz hogy bárkivel lefeküdjön de én hányok tőle, arról, hogy ezt érzem ő nem tud mert nem hozom fel neki meg titkolom mert szégyenlem, de már azon töröm a fejem hogy mikor és kivel tudnám megcsalni, na nem azért mert szeretném vagy mert nem bírok a farkammal vagy mert más nők tetszenek de nem tudnám elviselni hogy 5 vagy 10 vagy 15 vagy akármennyi év múlva (biztos vagyok benne hogy együtt leszünk akkor is) is tudjam hogy én csak egy nővel voltam (aki ő) amíg őt megk-rta minden f-sz és ezek között van olyan is aki a barátja azóta is (a srác nem exe), és üzengetnek egymásnak kb naponta vagy kétnaponta (olvastam az üzeneteiket és tényleg csak barátok bár a srác akarja még a nőmet) és ez olaj a tűzre amitől már lassan falnak megyek és nem tudok aludni sem (többek közt ezért írom ezt a kérdést), attól viszont nem tartok hogy megcsal vagy bármikor is megtenné csak ennyi a bajom és tudom hogy nevetséges vagyok szégyenlem is de én nem tudok átlépni ezen, nagyon nem, már azon gondolkozom hogy meg kell csalnom egy rakás nővel hogy kiegyenlítsem a mérleget és végre megnyugodjak (nyilván ügyelnék rá hogy ne bukjak le) de nem akarom csak kezdem azt hinni hogy ezt kell tennem

Kérlek adjatok valami tanácsot vagy valami okosságot írjatok le ami segíthetne.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. márc. 22. 01:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Kölyök vagy még,én a helyedben elgyakorolnek rajta,aztán dobnam,pláne ha van más választási lehetőség...26/F
2016. márc. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Elsőnek teljesen igaza van,szerezz tapasztalatot vele-de oltárhoz nem vezetném egy focicsapatnyi farok után....azt majd tíz év múlva elég lesz fontolgatnod kb a 20-ik nődnél.
2016. márc. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Most őszintén, de te ilyen nőtől mit akarsz? Hidd el, lehet neki nem elég a te bűvöskígyód, lehet akar még többet. Azért annyi csávót megülni...nem semmi a csajod, mondhatni egy igazi áfonyaszinonima.

Mindig dilemmázni meg filozofálni fogsz, ha vele maradsz.

Attól, hogy megcsalod még nem lesz kiegyenlítve a számla, ez nettó baromság, ugyanúgy furkálni fog benned újból és újból a gondolat, hogy mennyi pasin ügetett.

Ha nem tudod elfogadni, hogy neki ez a múltja, akkor szakíts vele, jobban jársz, mert így szenvedhetsz a végtelenségig. 23L

2016. márc. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Õszinte volt veled Te meg olyan vagy mint egy nagy gyerek. Nevetséges, ha ennyire nem bírod a tudatát hagyd El a lányt és gyûjts tapasztalatot De ne csald meg, ne legyél gerinctelen féreg.
2016. márc. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolso igazad van en is igy gondolom
2016. márc. 22. 03:05
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as (23/L) hozzászólónak vannak nagy igazságai annak ellenére, hogy csúnyán ki 0%-olták, de:

1. A 12+ -os barátnőd valamiért melletted kötött ki, szóval van benned valami ami miatt Veled van.


2. Ha mindezt a kapcsolatotok előtt tette, azzal nem nagyon tudsz mit kezdeni. (Max dühönghetsz rajta.)


3. Ha nem dugod meg rendesem, mert "nincs kedved hozzá", akkor frusztrált lesz, és azt fogja érezni, hogy valami megváltozott a kapcsolatotokban.


4. Ha ezen felül még meg is csalnád, akkor totálisan a kapcsolatod rombolásába kezdenél, ami persze előbb-utóbb így v. úgy de kiderül(het), ami a kapcsolatotok végét jelentené.


Ezek ellenére pedig nem tudom igazán milyen megfontolásból úgy gondolod, hogy később is együtt lesztek és nem tartasz attól, hogy megcsal.


Ha ennyire bízol benne, lehet el kéne mondanod neki a frusztrációidat... Persze Te ismered, de a fenti gondolatmeneted nem vezet semmi jóra...

2016. márc. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Én csak azt bírom basszus, hogy ha ezt egy nő írta volna le fordított felállásban, akkor durván kapott volna, hogy felejtsd el, régen volt már, mit hisztizel, blabla... Szóval ott is a nő a hibás. Remélem ez csak a gyakorikérdéseken van így, mert nagyon csalódott lennék, ha egy levegőt szívnék ilyenekkel akár a munkahelyemen.


Kérdező: A csaj egy ribizli, te meg egy hisztis gyerek. Szerintem megérdemlitek egymást. ;-)

2016. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Buristen, én kétszer ennyi pasival feküdtem le, mint ez a barátnő, és akkor mégis mi az isten van?! Egy nő nem szexelhet csak úgy, mert ri**nc, a pasinak meg büszkeség, ha megfektet 500 nőt? Ez elég undorító hozzá állás, de komolyan. Nekem eszembe sem jutna megcsalni soha senkit, sőt, így éltem ki magamat, más már nem is kéne, mint a mostani párom... Az csak szex, ez meg szerelem. "Kicsit" más dolgok... Tisztában van a múltammal, mégsem hisztériázik rajta, sőt nagyon élvezi a tapasztalatomat. Eléggé sajnálom a csajt, hogy a pasija ezen gondolkozik, hogyan csalja meg azért mert ő még nem volt senki mással. Ez csak szex, könyörgöm! Mégis mi olyan hatalmas dolog rajta, amiért ezen kell agyalni annyira, hogy nem alszol tőle?! Ott van melletted egy számodra tökéletes nő, ne legyél már ekkora gyökér és szexelj vele amennyit csak tudtok, élvezzétek egymás társaságát, szeressétek egymást és ne azon kattogj hogy hány pasival volt... Az a lényeg, hogy most veled van. És még itt adják alá a lovat hogy egy "ekkora r**gyó" biztos meg fogja csalni. Elájultam. :D
2016. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Fiatal vagy és bohó. Olyan dolgokon kattogsz, amiknek nincs jelentősége, és amin nem lehet változtatni.


Rossz az egész hozzáállásod a dologhoz. Ha én fiú lennék igenis büszke lennék arra, hogy szüzen megfogtam egy bomba nőt, akit az előttem lévő kandúrok nem tudtak! Szeret és őszinte velem, mert egy kapcsolatban akkor van gond, amikor ezek hiányoznak. Most te is döntsd el, hogy az egódat szereted jobban vagy a barátnődet. Mert eddig az egód nyert, és csak mellékesben a Szerelmed.


Ha ilyen kicsinyes maradsz, akkor nemhogy 10 év, de az 1 is rekord lesz a kapcsolatotokban! Nőlj fel végre és nézz magadba! Tényleg szereted ezt a lányt? Jobban mint saját magad? Akkor lépj túl a múlton és láss értéket ott, ahol egyenlőre csak akadályt!

2016. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sértődött kisfiú vagy, 20 évesen már nem ezen kellene kattogni!

Az, hogy hány férfival feküdt le előtted, KIZÁRÓLAG az ő dolga!

Nem adok sok jövőt nektek.

2016. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!