Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelent? Tetszhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Tetszhetek neki? Vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Na szóval,van egy srác,akivel már 2 éve ismerjük egymást,de eddig vagy csak Facebookon beszélgettünk vagy a táncon,amikor mindketten edzésen voltunk. Azóta én kiköltöztem külföldre és most az utóbbi időben megnövekedett a beszélgetéseink száma. Aztán most nemrégiben elhívott egy találkozóra. Az elején is, meg a legvégén is szorosan megölelt. Azt hiszem,csak baráti beszélgetés volt(mondjuk egyszer megdícsérte a szememet,de szerintem nem komolyan;lehet azért hogy tévedek) Aztán utána is beszélgettünk messengeren és kiderült,hogy akár ki is utazna hozzám külföldre,amíg mi nem jövünk haza.

Most akkor ez mit jelent? Barát vagy több mint barát?

16/L és 17/F



2018. febr. 6. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Férfi és nő között nincs barátság. Az egyik mindig többet akar a másiktól. Nem azért, mert statisztika, hanem azért, mert biológia. Ha mindketten többet akarnak a másiktól, akkor lesz kapcsolat.

A férfit és a nőt biológiailag nem barátkozásra találták ki.

Szóval nyugodtan veheted úgy, hogy több, mint barát.

2018. febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:
53%

1.: Persze, 15 évesen és a tesco dolgozók szintjén.. Emberi lényeknél bizony előfordul, hogy nem akarsz megtudni egy csajt. Tudom nehéz elképzelni, nekem sem mindig megy de hát próbálkozik az ember. XD


Kérdező: Nem bírom elképzelni azt a kontextust amiben én megdicsérem egy barátom szemét.. ezt amúgy bóknak hívják normálisabb helyeken.


25F

2018. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!