Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszem neki szerintetek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki szerintetek vagy csak baratkozni akar?

Figyelt kérdés

na szoval..

van egy fiu aki eddig nem tetszett tod de mostmàr igen..ugyvolt h egyszer végignézett rajtam és ugy köszönt nekem mindha senki nem lett volna ott csak èn..aztán ugy mindig ugy kifiguràzza a szavaimat,de nem sértően hanem viccesen ès ő is nevet rajta..meg probàl velem beszélni csak én nagyon szégyenlős vagyok ès nekem nem könnyű

meg multkor ugyanarra a helyre mentünk én a bariaimmal mg ő is a haverjaival,és mikor mentek ki akkor az egyik haverja ugy beàlt elébe ès ő ugy akart kimenni mögüle me olyan volt mindha engem akart volna nèzni..aztàn mikir anyumèk egy pizzériàban voltak akkir ők is ott voltqk azt odament anyumèkhoz ès megkerdeztw hogy hol vagyok..

tetszem neki vagy csak barárkozni akar?



2017. dec. 17. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszek neki:)
2017. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Valaki dekódolná nekem ezt a szöveget?
2017. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dekódolt magadnak:)
2017. dec. 30. 22:51
 4/4 anonim válasza:
Ez pont az a szitu hogy kitudja fifty-fifty.
2017. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!