Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel járunk, és elhívott randizni...

Ezek az alapok Megvannak nálam, hogy nem kell """csipkés bugyiba""" öltözni stb, add önmagadat, és még sorolhatnám....

Ismerem a srácot, mivel egy osztályba járunk, viszont nagyon izgulok, adott esetekben mit kéne tennem, hogy le ne égjek előtte....

Nagyon szeretem a srácot, és azt hiszem, ő is engem.

A helyszín egy park lesz, 14 órakor találkozunk, eljön elém. Fél éve költöztünk ki ide falura, szóval még nem nagyon ismerem a helyet, a fiú választotta ki a helyszínt.

Szóval, ismerem a srácot, járunk, viszont ez lenne az első randim, és ne szeretném elszúrni...

Neten már kerestem, de csak az alapokat találtam meg, amiket már tudok, és nem olyan ördöngős dolgok vannak fennt, igazából """tanult""" emberektől szeretnék kérni tanácsot, mivel hát nem szeretném elszúrni. (lány)



#randi #Randitipp
2018. febr. 24. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit akarsz még tudni :D

Főleg úgy, hogyha mind ketten szeretnétek ezt a kapcsolatot akkor akármilyen bénára sikerült lesz második randi! :D

2018. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!