Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy ismeretlen lány mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés

Pl.: Sulibol hazafele belvaros kozepebol jovok, es van nehany nagyon szep jo csaj, szembe jon velem vagy villamoson üllök, es a kovetkezo szokott történni: Én ránézek (jól végig méregetem ha nem jo akkor nem foglalkozom vele, de ha tetszik nekem akkor keressem a szemkontaktust, mikor rámnéz belenézek a szemébe és ha egy ilyen 3-4mp után nem fordul el akkor en fordulok el, es utana ennyi ö eltünik a szürkületbe en meg csak nezem.


Ilyenkor mit csinaljak, sokan azt mondjak, hogy mosolyogjak de egyszerüen nem jön mosoly az arcomra.

Gondolkoztam hogy kacsintok de akkor meg en vagyok a retardalt.


En eskuszom ugy orulnek ha egy barki oda jonne hozzam es elkezdunk dumalni valamirol, egy tök ismeretlen ember. De mikor en kerülnek a barki szerepbe akkor meg, csak arra gondolok, hogy egy ilyen flegma lekoptatos veréb lesz velem jány azt az meg tök jo.....


Valaki csajozott már be igy amugy, fel lehet szedni ezeket a fajta "ismeretlen lányokat"?


Mert egyik pacek haverommal vagyok akkor mindig bamulnak, mosolyognak, a csajok meg neznek, de mikor egyedül baxom a rezet akkor semmi ilyen nincsen.


Meg most igazabol azt se tudom, hogy en jol nezek ki. Mert en azt lattom hogy jo pali vagyok, de a fa..om tudja



2018. márc. 13. 16:07
1 2
 11/17 anonim válasza:
Egy kicsit nem érzed bunkónak és nagyképűnek magad?
2018. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó - mar 3an velemenyeztuk szegenyt,szerintem te is kapsz tole valami szoveget amiben a professzor levezeti ,hogy te se ertesz hozza es te is hulyevagy😅
2018. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Jaj miert tamadtok ra jogyerekre menj oda lazan $zopasd le aztan kesz ti meg b@sszatok meg 3an mem a rendszervaltas elott elunk nincsenek uri holgyek akikert hintoval kell jonni azmondod neki 17centis a lompos aztam mar falja is
2018. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ennyi
2018. márc. 17. 15:57
 15/17 anonim ***** válasza:
A 2 legalja egymasratalalt 😅😅😅
2018. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na ti meg 3-an vagytok, szopjatok ki egymasnak
2018. márc. 17. 18:38
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyszer majd a tinik is felnőnek.

Ne tegyetek olyat, amit nem akartok, hogy mások veletek is megtegyenek.

A kérdésre a válasz: előbb magadban tegyél rendet, utána szánd oda magad a másiknak.

2018. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!