Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Oké. Ez hülyén fog hangzani....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké. Ez hülyén fog hangzani. De elhívjam randira a csajt?

Figyelt kérdés

Szóval nekem volt egy barátnőm akivel egy táborban ismerkedtem össze. De nekem ott a taborban van egy jó lany barátom is. Mikor össze jöttem a (mostmár) volt barátnőmmel (hívjuk Annának) ő rámírt, higy miért voltam vele ilyen kedves. Valaszoltam, hogy azért mert amúgy bírom mint barátott. A csajommal egy ideig együtt is voltunk es közben beszelgettem a barát csajjal (legyen Lili). Főleg olyan témákról beszéltünk, hogy neki nincs pasija és de jó, hogy 20 percig tud siránkozni egy fiú barátnak, hogy nincs pasija. En mondtam, hogy ha valakinek sikerülhet felszednie egy pasit akkor ő az. Egyszer már nagyon elegem lett az egészből és lekiabáltam a fejet, hogy: basszus, fogd már fel, higy simán találsz pasit; ha nem lenne nekem az Anna nalad probálkoznák. Na és ugye közös megegyezésre szakítottunk a csajommal mert igazából nem volt meg a kellő vonzalom. Bár engem megviselt, de tudom, hogy jobb így. Aztán et természetesen elmeséltem a Lili-nek is. Beszeltünk, beszéltünk. Aztán este még egyszer raírtam, csak úgy beszélgetni. Valahogy a sorozatokra terelődött a téma és arra, higy milyen sorozatokat nez. The 100. Mondom, hogy az egy szar sorozat. A válasza az, hogy: "szerintem is, csak jók benne a pasik."



Szerintettek ezek utan elmerjem hívni valahova? Mert régen úgy tünt, hogy vonzódik hozzám, de mostmár nem tudom.....


2017. aug. 11. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Te tetted őt elég egyértelműen friendzone-ba. Ennek ellenére szerintem nyugodtan elhívhatod, legfeljebb egy jót beszélgettek.
2017. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 supra01 válasza:
Mindenképp hívd el minél előbb!
2017. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is el kell hívnod!

(És mellékesen, ha nem válsszoltál még a "jók benne a pasik" megjegyzésére, akkor mondd neki, hogy tudsz egy helyet ahol jobbak... :D aztán ő visszakérdez valószínüleg, te meg mondod, hogy Kossuth téren, holnap 18.05. De legyen pontos, mert a pasinak asztalfoglalása van 18.15-re. ;) )

Ha bejössz neki, akkor a szíve a torkában lesz. Ha nem, akkor.. olyan nincs ;) tuti menni fog!

Sok sikert

2017. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!