Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érzelmeket táplálok a Tanárnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmeket táplálok a Tanárnőm iránt jogilag elhívhatnám randizni ha össze szedném a bátorságom? 18f

Figyelt kérdés

Elmúltam már 18 szóval már felnőtt vagyok és a suliba ahová járok a történelem tanárnő nagyon tetszik mert szexi dögös 50 valahány éves vörös hajú kerek fenekű nagy cicikel egy igazi milf és én nem szeretem a velem egy korú nyávogos 18-20 éves csontváz lányokat nekem mindig az érett igazi nők tetszetek.

Én sem vagyok éretlen 18 vagyok de 25-nek kinézek borostás szakállam is van.

Ez a Nő elvált de van már unokája is és 20 éves gyerekei vannak tudom simán lehetne az anyám de ha én össze szedném a bátorságom elhívnám randevúra vennék neki virágot akkor az legális lenne magyarországon nem tiltja törvény hogy tanár és diák közt nem lehet csak munka kapcsolat?



2018. márc. 30. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gimi vagy egyetem? Ha gimi, akkor hagyjad, mert az egész suli rajtad fog röhögni még fél évig :D. Ha egyetem, akkor furcsán nézne ki, de jogilag elfogadható. Azért vigyázz, hogyha nem jönnr össze, akkor ne csessze ki veled Zh-n vagy ilyesmi :D
2018. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem nem egyetem középiskola.

De ez a utolsó évem addig titokban tartanánk a romanconkat ha össze jönne :D

2018. márc. 30. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem törvényes.
2018. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezért ki is rúghatják.
2018. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább hagyjad
2018. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hmmke válasza:

Max nevet egy jot kegrosszabb esetben

Nem fogja elmondani mert kinek, neki is kellemetlen lenne

Ellenben ha mazlista vagy, mazlista vagy, szerintem proba szerencse

De tenyleg legyen benned valami...ami megfoghatja

2018. márc. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd ha befejezted teljesen a gimit, és elkezdtél egy egyetemet. De akkor se úgy hívd el a tanárnődet, hogy randizni szeretnél vele, hanem el szeretnéd mesélni neki, milyen az egyetem, szeretnél tanácsot kérni tőle, és kérdezd meg, máskor is felkeresheted-e az iskolában. Mert először csak az iskolában látogasd meg. És a látogatás alatt látni fogod, hogyan reagál rád, mennyire kedvel. Ha egyetem nem jöhet szóba, nem hiszem, hogy veled akarna járni. Persze ha esetleg férje van, gyereke, akkor sürgősen felejtsd el!
2018. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Folytatás: most olvasom, hogy 50 éves a tanárnő, hát akkor felejtsd el!!! Nem akar szexkalandba bocsátkozni valószínűleg egy komoly nő.
2018. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

"Én sem vagyok éretlen 18 vagyok"

Aha.

De ne menjünk most ebbe bele. Szerinted egy tanárnő van olyan balga, hogy egy kisfiú kedvéért tönkretegye az életét? Azt írod, 20 éves gyerekei vannak. Belegondoltál már abba, mit szólnak, ha megtudják, hogy imádott anyukájuk egy 18 éves nyikhajjal akar megfiatalodni? Te hogy néznél muterodra, ha ezt megtudnád róla? Megmondom. Azon nyomban kikiáltanád egy ócska szemét lotyónak.

2018. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A Mai világban már a korkülönbség nem számít mennyi olyan szerelmről hallotunk már ahol sok évtizedes korkülönbség van.

Mellesleg elvált nő egyedül él a gyerekei már férjhez ment az összes.

2018. márc. 31. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!