Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Féltékenység vagy újra akarja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység vagy újra akarja kezdeni? 18/L

Figyelt kérdés
Ez egy hosszu tortenet de rovidre fogva: tavaly volt egy fiu akit eletemben eddig a legjobban szerettem, ket honapot kavartunk de aztmondta nem akar kapcsolatot es mint kiderult egy masik lannyal jott ossze utanam. Egy eve volt, de a lannyal szakitott mar reg, mialatt egyutt voltak az alatt is sokszor keresett, de most hogy szakitottak ki hivott tobbszor. En nem mentem el vele talalkozni, de most ravettem magam, mert hianyzott. Talalkoztunk es jol is ereztuk magunk es este ismet irt hogy jo volt velem es talalkozzunk szoval egy nap ketszer is talalkoztunk es elvitt arra a helyre ahol eloszor randiztunk regen. DE! E kozben van egy haverja akivel mar kiskora ota nagyon szoros baratok, es o irt nekem ket hete. A fiu akibe szerelmes voltam/vagyok tudja ezt hogy beszelunk neha es azon gondolkodtam hogy mivan ha csak feltekeny es ezert hivogat talalkozokra. Aztan eszrevettem hogy a haverja ilyeneket irt nekem hogy milyen csokit szeretek milyen viragot stb szoval lehet hogy kerito

2018. ápr. 17. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
látom nem egyszerű a helyzeted a havernak tegyél célzásokat el tudnád vele képzelni magad és azonnal kiderül ki kitől mit akar.
2018. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!