Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

A kérdés
fruzzi nevű felhasználó kérdése:

Féltékenység vagy újra akarja kezdeni? 18/L

Ez egy hosszu tortenet de rovidre fogva: tavaly volt egy fiu akit eletemben eddig a legjobban szerettem, ket honapot kavartunk de aztmondta nem akar kapcsolatot es mint kiderult egy masik lannyal jott ossze utanam. Egy eve volt, de a lannyal szakitott mar reg, mialatt egyutt voltak az alatt is sokszor keresett, de most hogy szakitottak ki hivott tobbszor. En nem mentem el vele talalkozni, de most ravettem magam, mert hianyzott. Talalkoztunk es jol is ereztuk magunk es este ismet irt hogy jo volt velem es talalkozzunk szoval egy nap ketszer is talalkoztunk es elvitt arra a helyre ahol eloszor randiztunk regen. DE! E kozben van egy haverja akivel mar kiskora ota nagyon szoros baratok, es o irt nekem ket hete. A fiu akibe szerelmes voltam/vagyok tudja ezt hogy beszelunk neha es azon gondolkodtam hogy mivan ha csak feltekeny es ezert hivogat talalkozokra. Aztan eszrevettem hogy a haverja ilyeneket irt nekem hogy milyen csokit szeretek milyen viragot stb szoval lehet hogy kerito

Keress kérdéseket hasonló témákban: féltékenység, újrakezdés

ápr. 17. 10:07  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
látom nem egyszerű a helyzeted a havernak tegyél célzásokat el tudnád vele képzelni magad és azonnal kiderül ki kitől mit akar.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudok ezzel valamit kezdeni?
Mit tudnék kezdeni a helyzettel?
Az ilyen helyzettel mit lehet kezdeni? (vigyázat, eléggé hosszú)
Mit lehet kezdeni azzal hogy a kutya nem bírja elviselni hogyha körülötte az emberek nem vele foglalkoznak?
Teljesen el vagyok kenődve, és borzasztóan féltékeny vagyok, bár tudom, gyerekes dolog, de nem tudok vele mit kezdeni. Valaki beszélgetne velem? 13L
Mit tudok kezdeni az 5 éves húgommal?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu