Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lenne így értelme Tinderezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne így értelme Tinderezni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, még nem volt barátnőm. Eddig nagyon nem is igazán érdekelt, de az utóbbi fél-egy évben rájöttem, hogy magányos vagyok. Egyetlen aranyos, értelmes lány volt eddig, aki megtetszett, elhívtam randira, de már foglalt volt.

Haverom mondta, hogy kezdjek el Tinderezni, mert ott gyorsan ismerhetek meg sok lányt egyszerre.

Viszont a közvélemény a Tinderről az, hogy az emberek nagy része dugni jár oda (vagy ez csak a fiúkra igaz?), engem meg egy normálisabb, hosszútávú kapcsolat érdekelne. Nem lenne túlzás ezt a leírásomba írni alig 18 évesen?

Nem tudom, hol lehetne ismerkedni introvertált fiúként. A szabadidős tevékenységeimet is általában egyedül kell nyomni, szóval azokon keresztül is ki van lőve az ismerkedés.

Vannak lány ismerőseim/barátaim, de ők vagy foglaltak, vagy túl felszínesek számomra (ami nem baj, mindenkinek más értékrendje van, de nekem nem jön be).

Buliba ritkán járok, meg oda szintén nem igazán az én "elvárásaimnak" megfelelő lányok járnak.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem sokkal fontosabb az érzelmi kötődés, mint az, hogy napi négyszer basszunk... Olyan párt szeretnék, akivel lélektársak, nagyon jó barátok is vagyunk.

Kinézetre nem tartom magam csúnyának, de nem vagyok egy Adonis se, átlagos. Alkatra viszont sovány vagyok (60kg 192centi), nem tudok hízni, pedig próbálok. :(

Nem járok drága, menő cuccokban, de nem is olyat keresek, akik emiatt jönnek össze valakivel.

Én értelmesnek tartom magam, van humorérzékem, érdekel a másik fél, de lehet, hogy velem van a baj.

Szerintem nem lehetetlenül nagyok az elvárásaim: egy értelmes lányra vágyom, akivel lehet mélyen beszélgetni kb. akármiről, szerethető és ő is szeret. Nem hiszem, hogy a célközönsége a Tindernek ez a csoport lenne, bár nem tudom.

De ne legyünk álszentek, a külső is számít, de ott se vagyok annyira válogatós: ne legyen kifejezetten csúnya, ne legyen elhízva és ne legyen agyonsminkelve (amúgy is az "átlagos" kinézetű lányok jönnek be). Ezek után jöhet kb. bármi, magasságtól, hajszíntől, stb. függetlenül. Nagyrészt úgyis a belső számít, hogy mennyire passzolunk egymáshoz, mennyire tudunk beszélgetni, meg ilyenek.

Vannak nagyon kedves, jófej, értelmes ismerőseim, fiúk és lányok is, akik boldog párkapcsolatban vannak (akár évek óta), szóval nem hiszem, hogy lehetetlen lenne ilyen gondolkodással és elvárásokkal találni valakit.

Mindent figyelembe véve, lenne értelme Tinderezni? Ha nem, hol kéne ismerkedni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 10. 17:50
 1/7 Timofiev ***** válasza:
100%

Veszíteni semmiképpen nem fogsz semmit, ha kipróbálod, szóval lenne értelme kipróbálni. Ha megunod legfeljebb törlöd magad.

Nekem eddig nem jött be a Tinder. Akikkel eddig párba rakott nagyrészt arra se veszik a fáradtságot, hogy visszaírjanak, és nem egy "Szia! Mizu?"-val szoktam kezdeni. Akik pedig visszaírnak se mind keres párkapcsolatot csak szimplán unaloműzésből vannak fent. A maradékkal szoktam viccelődni egy darabig aztán ők is elvesztik az érdeklődést és nem írnak vissza többé. Nem is értem, akik eddig visszaírtak mind azt mondta hogy a pasik 90%-a azzal nyit, hogy "Szia! Dugunk?" és hasonló nyalánkságok, de ha valaki normálisan, vagy esetleg vicceskedve közelíti meg őket azt meg fossák telibe.

Eddig egy lánnyal találkoztam személyesen is, de a képein nem látszott, hogy eléggé túlsúlyos (csak az arcáról rakott fel képeket, abból is az előnyöseket), ezért visszautasítottam a közeledését. Megkövezhettek, hogy hogy lehetek ilyen, de ez van.

2018. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már pár hónapja fent vagyok, összefutottam már hasonló fiúval és lánnyal is, akik így leírták, hogy hosszútávú kapcsolat érdekelné őket. Tényleg sokan vannak fent viccből, vagy csak barátkozni, de veszíteni nem veszíthetsz vele, én sem bántam meg, hogy egy barátnőm ajánlására felregisztráltam. Hozzáteszem, hogy nem keresek igazából semmit, majd vmit hoz az élet... Nemtől függetlenül beszélgettem már baromi jókat. :)

16l

2018. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátom én tegnap regisztráltam fel...Jó önbizalom növelő,mert sokan jobbra húznak,eddig normális csajjal még nem dumáltam,de remélem az is összejön...😂

Ettől független ajánlom kipróbálni ;)

18/f

2018. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%
A Tinder-t a dugásra találták ki, nem kifejezetten alkalmas hosszútávú kapcsolatok kialakítására. Túl sok a figyelem whor3.
2018. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok. Magányosnak nem érzem magam, de néha vágynék többre egy barátnál.

A Tinderrel kapcsolatban úgy érzem él egy ilyen sztereotípia, hogy aki beregisztrál lány az könnyen kapható, így én inkább nem regisztráltam.

Élőben ismerkedésre egyébként ajánlom a Játszóház projektet

[link]

Sok huszonéves emberrel lehet megismerkedni társosozás közben. A felszínesebb emberek nem nagyon járnak ilyen helyekre, így ez a program egyfajta első szűrőként is működik szerintem.

2018. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xx.Be.Happy.xx válasza:
100%

hát figyelj, szerintem ezt nyugodtan beleírhatod a bemutatkozásodba, én pl. simán jobbra húználak már csak egy jó beszélgetés reményében is


hajrá

2018. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en viccbol, es a vizsgak miatti felelmem miatt toltottem le a tindert. azota mar 3 honapja ismerem a parom :)

18L 20F

2018. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!