Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lányok egy 21 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok egy 21 éves egyetemista srác bejönne?

Figyelt kérdés

El tudnátok vele képzelni magatokat?

Nem zavarna a korkülömbség?



2018. jún. 1. 14:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező, én 21/f vagyok, egyetemista, 17 éves lány barátnőm van, ma 9 hónapja. Minden kiválóan működik. Ő érzelmileg nagyon intelligens, én is annak tartom magam. Én jóban vagyok az ő családjával, ő jóban van az enyémmel. Szerintem a 16 éves kortól kezdődik pont az, ahol a korkülönbség kicsit kinyílhat. Ha jobban belegondolsz, egy 20 éves fiú egy 15 éves lánnyal tényleg túlzás, de egy évvel később már nem biztos. Egy ember, pláne egy lány sokkal többet fejlődik 15 és 16 között, mint egy fiú 20 és 21 között. DE! Ez teljesen szubjektív. Amit viszont a 10-es állít, az szimpla negatív általánosítás. Nekem volt már 18 és két 22 éves barátnőm is. Csak azért mert most egy fiatalabb van, ne hívj érzelmi hulladéknak kérlek.
2018. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!


Nem érzem magam érzelmi hulladéknak, másrészt távol vagyok attól, hogy bármi legyen. Lehet nem is lesz belőle semmi... Inkább elméleti volt a kérdés.


Egyébként meg 18 évesnek gondoltam legalább, csak később tudtam meg mennyi valójában.

2018. jún. 4. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!