Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha egy fiú ezt mondaná nektek az utcán?

Figyelt kérdés
Szia, te hiszel a szerelemben első látásra vagy elsétáljak mégegyszer? 16/f

2018. jún. 4. 20:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Látom eléggé megoszlanak a vélemények. Gondolom akiknek nem tetszene azok kicsit mogorvábbak, vagy csak magasabb színvonalat várnak el a külsőjük miatt.
2018. jún. 5. 01:20
 12/16 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam ezt, úgyhogy tuti nagyon mosolyognék :D

Bár ezzel csak egy eselyt nyersz, még nem biztos h lesz folytatás, az rajtad múlik... ;)

2018. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki:) ha még helyes is ismerkedhetünk is:D
2018. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jót nevetnék rajta:D


16l

2018. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne mogorva az illető akinek nem tetszik ez, lehet már rég kiszemelt valakit magának és vagy épp ismerkedős fázisban van vele, vagy már rég van párja, és vagy házas...
2018. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akar van parom akar nem en semmi keppen nem orulnek az ilyennek. Az hogy az utcan leszolitasz valakit hogy felszede elegge...hogy is fogalmazzak...nem eppen kifinomult ismerkedesi mod. Mindig probalom kerulni az ilyen helyzeteket mert zavarba ejtenek ha barki is leszolitana barmilyen felszedos szoveggel az utcan.
2018. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!