Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Én és a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a legjobb barátom ugyannál a lánynál próbálkozunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap elmentünk buliba a legjobb barátommal. Kis idő elteltével felfigyeltem egy lányra odamentem dumáltunk aztán jött a barátom vele is beszélt minden jó volt nagyon jól elbeszélgettünk aztán a barátom elment cigizni addig mi kettesben maradtunk megragadtam az alkalmat és megcsókoltam, kicsit elpirult meg mosolygott stb aztán visszajött a barátom folytattuk a trécselést. Elmentem pisilni aztán mire visszajöttem már a barátommal csókolozott a lány, szóval nem tudtam eldönteni hogy mi van. elmentünk sétálni akkor is ölelgetett mindkettőnket. Mindannyiunkban volt valamennyi alkohol lehet ez közrejátszott, de akkor is a legjobb barátom látja, hogy hajtok valakire de azért ő is ráhajt elég csúnya volt szerintem. Próbálkozzak vagy nincs értelme? Nem volt már 1 éve barátnőm és most először érzem azóta, hogy ezzel a lánnyal nagyon jól kijövök szóval tényleg nem tudom :(

18/F



2018. jún. 19. 01:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mondta amúgy a lány hogy kedvel mielőtt elköszöntünk egymástól, de az előtte levő eseményeket nem teljesen értem akkor se
2018. jún. 19. 01:31
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy ilyen nőn azért ne a barátoddal vesszél össze, ha még van ott 5 másik lehet velük is smárol. Hármast akart, partiba kell vágni, oszt' viszlát ;D
2018. jún. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezt sosem értettem, ha két valakinek ugyanaz a lány jön be, akkor miért egymással veszekednek, a döntés úgyis a lányé. (Mert bármilyen meglepö, egy lány nem egy "tárgy", amit "megszerez" valaki, hanem egy "ember", aki képes dönteni arról, hogy kivel akar ismerkedni és milyen mértékben)



Hiába nem próbálkozna a másik srác, ha te nem tetszel eléggé a lánynak, és ha a másik tetszik neki, akkor meg te erölködsz hiába.

Ha meg mindkettötökkel belemegy a játékba, akkor nem igazán érdemes komolyan venni a dolgot.

2018. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy faśztarisznya. Vágjátok szendvicsbe az ilyen csak arra való, azután keress egy normális nőt.
2018. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"ha két valakinek ugyanaz a lány jön be, akkor miért egymással veszekednek"

- ez a rivalizálás, gyakori. A legrosszabb hármas ügy, amelynek általában csak vesztese lehet. Elveszti mind a 3 a tiszta szerelmet, elvész a tiszta barátság is. Nem kell belemenni. A lány meg bizonytalan, egyelőre az tetszik neki, hogy ti ketten párbajoznátok érte - és ezután ő egy harmadikkal foglalkozna.

2018. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc elteltével csókolózott mindkettőtökkel?

Mégis mit akarsz tőle???

Nehogy már azon gondolkozz, hogy ő lehetne a következő barátnőd :D Egy ilyen???

A barátod is biztosan arra gondolt, hogy ez csak egy kis buliribi. Max. arra jó, hogy a buliban megizéljátok.

Nehogy egy ilyen miatt összevesszetek.

2018. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Uhh, haver, egy ilyen csaj miatt nehogy mar osszevesszetek. Milyen ember az, aki 5 percen belul 2 emberrel is csokolozik?? Raadasul igy, hogy mindkettot par perccel elotte ismerte meg... Figyi, szerintem nemhogy az nem eri meg, hogy osszevesszetek, de kar az idodet ilyen csajra pazarolni is... Inkabb keruld az ilyet.
2018. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Remelem nem akarod felszedni ezt a csajt. Ki tudja lehet hogy utána vagy 5 emberrel csak tovább téged
2018. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolag bele gondolva igazatok van, lehet az ilyet el kene engedni
2018. jún. 19. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, ha nem cumizott le valakit előttetek...
2018. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!