Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy nem akarok járni vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már régóta szemezgettem, aztán egyik nap teljesen váratlanul rám írt és beszélgetni kezdtünk, és elhívott egy találkozóra. Először nagyon örültem, egyből igent mondtam, de aztán egyre többet keresett én meg rájöttem, hogy csak szimplán nem érdekel amit mond... Amikor láttam, hogy írt nem éreztem azt a késztetést, hogy azonnal válaszoljak, volt hogy el is felejtettem vagy elaludtam beszélgetés közben. (Tudom, tudom...) Rájöttem, hogy nem akarok vele randizni, pedig helyes is meg amúgy vicces is, de valahogy nem érzem, hogy a kapcsolat működne... Hogyan tudnám ezt neki megfogalmazni? (Személyesen mondanám el)

2018. jún. 28. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden kamu àtlàtszó. Én megmondanàm neki, hogy egyàltalàn nem akarom megbàntani. A kezdetekben olyan jó volt minden, de valamiért elmúlt ne értse félre, nincs màs stb ...
2018. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld lekoptatni...
2018. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Nem vitatkozni akarok egyàltalàn, de ha téged koptatnànak le minden ok nélkül sztem azért maradna benned egy tüske. Bennem biztosan. Viszont ha megtisztelnek annyira, hogy elmondjàk mi a helyzet én is könnyebben túl teszem magam rajta, főleg hogy az érzelmeinket nem tudjuk irànyítani
2018. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen légy őszinte, a lekoptatás pedig bunkóság lenne. Mondd el neki, hogy nem vele van a probléma, csak egyszerűen nem érzed azt, ami egy kapcsolathoz elengedhetetlen - a vonzalmat. Légy udvarias, de őszinte.
2018. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mali Ági válasza:
Velem is ugyan ez volt a helyzet. Kb. 1 hónapja történt. Megmondtam neki, hogy nemhiszem hogy működne a dolog köztünk. Megértette és elfogadta a szakítást, de kezdett kérdezősködni. Nem akartam mégjobban megbántani, mert látszott, hogy összetört ezért kezdtem kicsit lekoptatni. Ahogy ismertem, ő azt hitte, hogy elműlik ez az időszak és majd visszarohanok a karjaiba. Ő újra bepróbálkozott nálam, de határozottan elutasítottam.
2018. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert nektek semmi se jó! Ezért nem állok én szóba a mai fiatalokkal semmit nem érnek! Egy jo30 eves az az igazi nő és nem kislány!
2018. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2018. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #7 Baranya
2018. jún. 30. 20:18
 9/9 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy bárhogy, bármilyen formában mondod meg egy srácnak, hogy nem tetszik, mindig negatív végkimenetel lesz. Megsértődik, sérül az önbecsülése, akár az is lehet, hogy nem beszél veled többet, míg eddig jóban voltatok. Akár megutál, vagy "bosszú hadjáratot" indít. Talán az a legjobb, ha valami más programra hivatkozva lemondod a találkozókat és reménykedsz, hogy abbamarad a lelkesedése. Ha még hónapok múlva is keres, megmondhatod, hogy nem vonzódsz hozzá/nincsenek romantikus érzelmeid iránta, vagy valami hasonlót.
2018. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!