Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért így mondta? Nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így mondta? Nekem furcsa kicsit.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy fiú, akivel flörtölünk kb 3 hónapja. Tegnap is találkoztunk, de többen voltak körülöttünk, így nem is nagyon beszélgettünk. Csak jött mindig utánam, oda állt ahová én, stb.. Később, amikor én már eljöttem onnan, ezt írta: "Majd bele pusztultam, amikor elmentél.. Olyan gyönyörű vagy nekem..." azóta is kicsit szúrja a fülemet úgymond, hogy "nekem"... Úgy lenne helyes, hogy olyan gyönyörű vagy... Legalábbis én így gondolnám. Sok fiú próbál flörtölni velem, és mondják hogy szép vagyok, gyönyörű vagyok.. de így még nem mondták. Van valami jelentősége, vagy csak a semmin túráztatom az agyamat?

Köszönöm a válaszokat. És ha buta kérdés, akkor elnézést kérek. Emiatt sértő válaszoktól kíméljetek légyszíves, köszönöm. Sziasztok.


2018. aug. 8. 08:44
 1/9 October15 ***** válasza:
70%
Annyi, hogy nem tud magyarul. :D Sukár gádzsó lehet. XD
2018. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tevagy a buta,és a kérdés sem az,hanem a csávó volt az.. majd bele pusztultam...😱 el ne élvezz öcsém..Ha volna egykis bátorsága akkor félrehívott volna téged,és a szemedbe megmondja hogy mit érez,nempedig követni téged mindenhova ahova lépsz mint a kis kölyök kutya...Olyan gyönyörű vagy nekem... Ki mondta hogy az övé vagy? 😂😂 jaaj Istenem...most nek tudom hogy vajon húzzam fel magam az ilyen embereken,vagy nevessek rajtuk..🤔🤔
2018. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig értelmes, okos, eszes fiú..
2018. aug. 8. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
És persze a leírtak alapján gyáva is :)
2018. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindketten gyávák vagytok xd
2018. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel azt akarta jelezni hogy kellesz neki és talán a "nekem"-el pedig azt hogy ha az övé lennél vagy hogy megfelelnel neki.

Vagy mint ahogy előttem is írták csak nem tud magyarul :D de ha eszes fiú akkor nem hiszem.

2018. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyszerűen csak "összevont" két kifejezést.

gyönyörű vagy = nagyon tetszel nekem, ezt ő egyben mondta, hogy gyönyörű vagy nekem.

Nekem elég fura, hogy ennyiből rögtön lecigányoznak, meg lebutáznak valakit.

Mindenki mondd néha furákat. Vagy elír véletlenül valamit.

Ennyiből azért még nem kell levonni semmi következtetést.

2018. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eléggé népszerű, külseje és esze miatt is. Én viszont inkább visszafogottabb vagyok. Ezért visszafogottabb ő is velem. Ezt onnan gondolom, hogy egyszer, amikor csak ketten voltunk és beszélt hozzám, egyszercsak ezt mondta: én vagyok a népszerű srác, de rendesen zavarban vagyok előtted.... Tehát maga is meglepődött, hogy ő mindig sokat beszél, és forog a nyelve, de előttem valahogy kicsit zavarban van...
2018. aug. 8. 10:45
 9/9 A kérdező kommentje:

Na most nemrég megint találkoztam vele. Idejött hozzám, és beszélgettünk, és nevetgéltünk. Utána ment dolgára, de írt pár sort.. többek között azt is, amire ez a kérdés kiírás irányult.. De most így írta: gyönyörű vagy... :D

Biztosan tegnap csak úgy csúszott ki a száján, ennyi.

2018. aug. 8. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!