Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolhat rólam, ha első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam, ha első randin ezt csináltam?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első randim egy sráccal, akit suliból ismerek. Este egy parkba mentünk, sétálgattunk. Nem volt szinte senki ott, elkezdtünk csókolózni és egy padon az ölébe ültem, vele szembe. Csókolóztunk és fogdostuk egymást, aztán még egy kicsit sétálgattunk és hazakísért. Szerintetek mit gondolhat rólam? Nem ezt terveztem, de megtörtént...

2018. aug. 22. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, de van, aki emiatt ribinek tart. Hiszen ha vele megtetted lehet hogy előtte 20másik sráccal is.
2018. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy nagyon hagytad magad, de ez nem azt jelenti hogy ri*i és k*r*a lennél.. A leírás alapján nagyon bejöttök egymásnak, sok szerencsét!


- És ne törődj ki mit gondol róla..

2018. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt sokan elítélik. De szerintem nem szabad ítélkezni. Én is mielőtt találkoztam volna a barátommal minden féle dolgot mondtam hogy mit nem fogok csinálni és mivel kezdő voltam így inkább az ellenkezője lett annak amit mondtam.

Azt hogy mit gondol rolad úgy is meg tudod. Ha szimpatikus vagy neki és akar valamit így is úgy is keresni fog téged.

2018. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a testi vonzalom, az biztos. A lényeg, hogy ne csak a testedet hanem a személyiségedet is szerettesd meg vele a későbbiekben. Egyébként nem gáz, nem biztos hogy ennyitől könnyűvérűnek tart. Sok sikert Nektek! :)
2018. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Szerintem nem gondol rólad többet, mint ami valójában vagy. Egy olcsó csitrinek, aki ideig-óráig dugható. Addig talán együtt is lesztek, míg nem talál egy rendes nőt maga mellé. :)
2018. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!