Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17/19 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/19 éves fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek? Belső és külső tulajdonságok szempontjából.

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy mindenkinek más az ideálja, csak érdekelne a dolog.
2018. máj. 20. 16:50
 1/8 $$$$$ ***** válasza:
50%

Hát a belső:kedves, beszédes, nem nagyképü,vicces .

Külső: nem túl sovány de nem is túl dagi. Ha van egy kis felesleg egy lányon az engem nem zavar 😊 . A magassága szamomra nem fontos. Csak annyi érdekel hogy nállam alacsonabb legyen ami nem nehéz mert én 203 cm vagyok😅😂 . Tehát a magasság lényegében 160-2 méterig jó 😂😂 . Hosszú haja legyen mert nagyon szeretem a lányok haját 😅 . Az is tetszik ha valami extrémebb kék,zöld ,piros vagy ilyesmi hajuk van. De a termeszetes hajszínek is tetszenek 😊 . A tetkó meg a PC is tetszik de ha nincs az se baj 😅 . És kb. ennyi. De nekem a belső nagyon fontos... Már volt olyan ,hogy egy lány nem is tetszett de aztán megismertem és a belső tulajdonságai alapján megtetszett 😅 .

17/F

2018. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi a franc

Te meg vagy 2 m?

Én miért nem novok?

2018. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kulso: hat igazabol csak annyi,hogy ne legyen igenytelen es ne legyen tul csunya. De persze igen.. eleg nonszensz a kulso... nalam tuti jo pont a boci szem *.*


Belso: vicces,de legyen kepes komoly is lenni. Hmmm, megerto,segitokesz, beszelgessen veled a problemakrol vagy esetleg a jo dolgokrol szoval mindenrol, mert a beszelgetes a legfontosabb egy kapcsolatban... a megcsalasok is mind ennek a hianya miatt jonnek letre... mert nem szolnak egynasnak,ha esetleg az egyiknek mar valami nem jo. Folyamatosan oda figyel ram es tamaszom lehet barmiben,barmikor. Szeret a rossz dolgokkal egyutt es megerti azokat. Ha latja rajtam,hogy feszult vagyok akkor oleljen meg jo sokszor es jarjon a kedvemben. De ezek is szinte mindenkinek mas.


Az en szemszogombol ez a jo no :D de amugy nonszensz.

2018. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Belső:-Enyhén félénk

-Könnyen zavarba hozható

-Kedves

-Vicces

-Legyen okos


Külső: -Kb. 170 cm magas legyen (nem tetszenek a túl alacsony lányok)


-Ne legyen se túl sovány, se túl dagi (170 cm magassághoz szerintem 60-70 kg az ami egy lánynál okés).


-Mindig is vonzónak találtam az emos hajat lányoknál, főleg ha barna vagy fekete színű.



17/F

2018. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mádár0218 ***** válasza:

Belső: kedves, vicces, kicsit őrült, lehet vele komolyan is beszélgetni, okos, nem baj ha kicsit perverz


Külső: színes haj előny ( kék zöld lila stb) szemüveg előny, szép arc, karcsú vékony, magasság mindegy, jó ha van rajta mit fogni


Közös érdeklődés:

zene: rag n bone man, Skillet Imagine Dragons stb.


Gaming anime


19/F

2018. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Külső: Nem tudok semmit, mondani, mert tetszhet pl. szőke és barna is, nyilván ez egy szar példa, de úgy értettem, hogy ha meglátom két lehetőség van: vagy tetszik vagy nem. Ezen kívül teljesen mindegy.

Belső: vagányabb, nyitott, és nem buta

2018. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Külsőre a hapsik többségének a törékeny lányok jönnek be. Szóval viszonylag vékony, alacsonyabb mint a pasi és szép, nem túl markáns arc.

Belsőre meg szintén mindenkinek kb ugyanaz.....

2018. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belso szerintem egyertelmu.kulsore is az osszhatas a lenyeg,de tobbnyire teltebb alkat,szep arc,minel kevesebb smink ami tetszik.
2018. júl. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!