Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Segítség!? (Tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segítség!? (Továbbiak lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú.Tetszek neki és ő is tetszik nekem.Azt szeretné,hogy találkozzunk.Egy részem szeretne is vele találkozni,de a másik felem fél.


17 éves vagyok és még eddig nem volt komolyabb kapcsolatom.Félek az egésztől,hogy azután,hogy egy fiú lép az életembe az egész eddigi életem megváltozik,fenekestül felfordul.


Nagyon félek vele találkozni és attól,hogy ez komolyabbra is fordulhat.De ez nagyon rossz érzés.


Valami tanács,segítség? Más is érzett így? Fontos lenne!



2018. aug. 28. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt csináld, ami jól esik.
2018. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szégyenlős vagy?
2018. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy talalkozas miatt semmi sincsen kobe vesve.

Ha jol erzed magad vele, akkor el fog mulni ez a szorongasod, hidd el :)

2018. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laca.8808 válasza:
Elsőre szinte senki nem adja önmagát egy olyan ember előtt akivel életében nem találkozott...
2018. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is pont ez van most :)

Én is így érzem magam, ha gondolod írj privit! :)

2018. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!